Kanal 7 televizyonunun sevilen Hint dizilerinden olan Masum dizisinde 386’ıncı bölümünde neler oldu? Gopi karakteri ile ilgili neler yaşandı? İşte 386’ncı bölümün özeti.

Son zamanlarda ülkemizde trend olan Hint dizileri izleyici kitlesine ulaştı. Reytinglerde en üst sıralayan Hint dizileri genellikle Kanal 7 televizyonunda yayınlanıyor. Kanal 7’nin en çok sevilen Hint dizisi Masum’da 386. bölümde çok önemli anlar yaşandı. İşte yarıntılar.

Masum dizisi 386. bölüm özeti

Gopi bana dokunamazsın diyerek odasına gider ve kapıyı kaptır. Modi hemen peşinden gider. Gopi duppatasını vantilatöre asar ve boğazına ipi bağlar. Jigar onu pencereden görür ve kendini astığını etiğini ifade eder. Ahem ve Jigar kapıyı kırarak içeri girerler ve  Gopi altındaki tabureyi çoktan devirmiştir. Ahem Gopi son anda ipten kurtarır. Bayanlar Gopi’yi zorla yatağa iple bağlarlar. Premlata Gopi için eve psikolog getirmelerini ister. Gopi’yi akıl hastanesine yatırmak için planının iyi işlediğini görüyor.

Premlata Gopi’nin kulağına eğilerek kendisine yumruk vurmasını ister. Gopi sahte Kokila’ya vurmaya başlar ve kaynanası olmadığını iddia eder. Ailesi Gopi’ye tepki gösterir. Gopibu benim Kokilam değil diye feveran ederken doktor eve gelir. Doktor Gopi’ye sakinleştirici vererek hastanesine yatması gerektiğini söyler. Ahem karşı gelirken sahte Koki bayılma numarası yaparak Gopi’yi göndermeyeceğini söyler. Doktor sahte Koki’yi kontrol eder ve şekerinin yüksek çıktığını söyler. Koki Gopi ile tek kalmak istediğini söyleyerek herkesi odadan çıkarır.

Gora Koki’yi arar ve kızlar ile Urmi’nin Modi evine gelmek istediklerini ona söyler. Onları evine gelmemelerini durdurmak için elinden geleni yapar. Koki onlar gelmeden Gopi’yi akıl hastanesine göndereceğini söyler. Gopi’yi kafasına su dökerek uyandıran Koki onun boğazına yapışır ve istediğini yerine getirmezse gerçek Koki’yi öldüreceğini iafde eder. Mira’nın sevgisini ifade etmesi Daram’da şok etkisi yapar. Kendine gelen Daram ne istersen yapacağım diyerek sevincini dışa vurur. Mira boşanma evraklarını gösterir ve imzalamasını ister. Daram bu durumda  yine şok olur.

Daram istemeye istemeye kağıtları imzalar. Mira Durga’ya doğru döner ve  artık Daram’ın hayatının içerisinde olmayacağını fakat burada 6 ay daha kalacağını söyler. Gora ise işin içinde birşeyler olduğunu zannetmeye devam ediyor. Premlata Gopi’yi bir an önce katletmeyi düşünüyor lakin Gora’nın acı çekmesini istiyorum sözlerinden dolayı bunu yapamaz.

Premlata Madu’ya Gopi’nin akıl hastanesine yatırılmasına üzülüyor musun diye soru sorar. Madu Rada’nın canına kıydığı için Gopi’den nefret ettiğini ve bu yüzden üzgün olmadığını söyler. Akıl hastanesinden gelenler Gopi’yi zor kullanarak hastaneye götürürler. Gopi Ahem’i yanına çağırır. Ahem Gopi ile geçmiş güzel hatıralarını hatırlar ancak hekimin kalırsa daha fazla kötü olacak sözleri aklına gelir. Masum dizisinin 12 Nisan özeti bu şekilde bitti.

Masum dizisinin önemli gelişmeleri ve oyuncu kadrosu ile ilgili değişiklikler oldukça sitemizde yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here