Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alan Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Masum dizisi 384. Bölüm özetinde Daram ağır yaralanıyor. Masum 384. Bölüm özeti belli oldu.

Kanal 7 ekranlarından yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenilen Hint dizisi Masum, tüm heyecanıyla devam ederken dizinin 384. Bölüm özeti belli oldu. Masum dizisi 384. Bölüm özetinde Daram ağır yaralanıyor. Masum 384. Bölüm özeti belli oldu. Vatandaşlarımız Masum dizisi 384. Bölüm özetini merak ediyor.

Urmi bir olay yaşar. Sonrasında Modi gelir ve onun evinde bir hayalet olabileceğini ifade eder. Gopi de bu olayda bir bit yeniği olduğunu düşünür. Ortada sahte bir Koki gerçi vardır. Gittiğinde onu bir güzel tokatlar. Gopi bu kişinin sahte olduğunu bulur. Onlar sahte olmayan Koki ile Gopi’nin anne ve kız olabileceğini düşünmeye başlarlar.

Masum 384. Bölüm Özeti

Önemli işleri olan Gopi bir anda oradan ayrılma kararı alır. Ancak aracı kullanacak olan şoför, aracın bakımda olduğunu söyleyince o da bisiklet ile gitmeye karar verir. Urmi ile birlikte yan yana gelen Gopi, kokainin yanına gidince bir anda onu elektrik kabloları içerisinde bulur. Ona satılan Koki aynı zamanda sağlam bir tokat atmıştır. Çok saf olduğunu belirtiyor ve gerçek Koki’yi başka bir yere götürerek onu sakladığını söylüyor. Gobi bu olayı duyunca büyük bir şok yaşıyor ve onu gerçek Koki’ye götürmesi için zorluyor. Gerekirse ona işkence yapacağını söylüyor. Sonrasında üç kişi bir araya gelerek dans etmeye başlıyorlar. Ayrıca düşman oldukları kişinin ailesini de yok etme planları yapıyorlar. Sahte olan kişinin kendisine bu kadar benzediğine şaşırıyorlar. Bundan dolayı onun yerine geçerek çok büyük bir sefa süreceğini belirtiyorlar. Onun yüzü kırmızı olduğu için neden böyle olduğunu soruyorlar. Ancak o hiçbir şey söylemiyor, tokat yediğini herkesten gizlemeye başlıyor.

Sahte olan kişinin odasına giriyor ve telefonu alıyor. Çıkacakken ona tokat atan kişi bir anda onu yakalıyor ve kolunu bükerek artıyor. Sonra bu sefer kızarmamış olan diğer yana sağlam bir tokat atıyor. Eğer böyle devam ederse gerçek kişiye işkence yapacağını ve onu süründüreceğini söylüyor. Hakaret ediyor, tokat atıyor, kolunu büküyor. Tüm bu işkenceleri rağmen o hala ayakta kalıyor.

Alışveriş yapmaya başlarlar. Sonrasında acaba hep yanında olduğunu mu söylüyor. Sonrasında yalan söylüyor ve evet o hep benim yanımdaydı diyor. Sahte olanı dinlemeye başlıyor. Baharat fabrikasına gidiyorlar. Resimlere bakarken bir anda arkadaşı telefonda o kişiyle konuşuyor. Tam o sırada fabrikada iş yapan el freni kamyonu konuşan kişinin üzerine doğru gelmeye başlar. Çünkü kamyonun freni patlamıştır. Kamyon telefonla konuşan kişiye çarpar. Sonrasında hemen hastaneye gitmeye çalışırlar. Arabaya binerek hızlı bir şekilde hastaneye giderler.

Sonrasında onu seven kişilere kaza yaptığını söylerler. Bununla birlikte gidebileceklerini ancak eğer sahte kişi gelirse maalesef gidemeyeceğini ifade eder. Sağlığı için kalması gerektiğini ona destek olunması gerektiğini söyler. Ancak sonrasında bağırmaya başlar. Sahte kişi ondan para istediğini ifade eder. O da onun bu isteğini yerine getireceğini, bir an önce kaza geçiren yanına gitmek istediğini, gerçek kişiyi de öğrenmek istediğini söyler. Ancak o ona hakaret etmeye devam ediyor. Bir an önce parayı almak istediğini ifade ediyor ancak hastanede yatan bir kişi de vardır. Ona destek olmak için ellerinden geleni yapması da gerekiyor. Eğer ona destek olmazlarsa kaza yapan kişinin öleceğini biliyorlar. Bu yüzden hastanede onu yalnız bırakmak istemiyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here