Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum’un 369. Bölümünü kaçıranlar dizinin özetini merak ediyorlar. Peki Masum 369. Bölümde neler yaşandı? Masum 369. Bölüm özeti haberimizde.

Masum isimli dizide, Koki ile Gopi yaklaşmakta olan Diwali için Gora’yı arayarak, Gora’yı Diwali Şenlikleri için Modi Konağı’na çağırırlar. Gora, bu daveti geri çevirirken telefonu alan Mira, daveti kabul ettiklerini söyleyerek telefonu kapatır. Gora bu duruma sinir olurken Mira Daram’ı kafaya alır. Daram, gitmekte ne gibi bir sakınca olacağını sorarak Gora’nın üstünde baskı kurarken, Gora Mira’nın Daram’ı kullandığını düşünmeye başlar.

Gora, Modi konağına gideceklerini fakat ilk olarak evde karşılama ritüeli yapmalarının gerektiğini söyleyerek ritüel sırasında sarı giymesi gerektiğini söyler. Mira ise Daram istediği sürece her şeyi yapacağını söyleyerek onu mutlu eder. Gora, poja için komşularını çağırarak Mira’dan önce buğday öğütmelerini ister. Mira buğday öğütmek için blenderi kullanmayı tercih edince, Gora geleneklere uyarak taş öğütücü kullanmasını söyler. Mira ise aklımızı kullanmamız gerekiyor deyip Daram’ın övgüsünü alırken, komşuları da Mira’nın aklını övmeye başlarlar.

Bu duruma bozulan Gora, herkesi yollar. Mira’nın buğday öğütmek için kullandığı öğütücüye onun sarisini tutuşturur. Mira, yardım isteyerek bağırırken Gora gülmeye başlar. Mira’nın sesine misafirler ile Vidya gelir. Gora telaşlanma numarası yaparak öğütücünün şalterini kapatmaya çalışsa da düğmesine basmaz. Vidya, kardeşini kurtarmak için hamlede bulunduğunda Gora ona çelme takarak yere düşmesini sağlar. Tüm bu anlar ise kameraya kaydedilmektedir. Mira’nın elbisesinin tamamı çıktığında Daram ona şal uzatarak kurtarır. Vidya da kız kardeşinin haysiyetiyle oynadığından Gora’ya tepkisini ortaya koyar.

Mira odaya gidip kapısını kilitleyince, Vidya kapıyı açsın diye Mira’ya yalvarır. O sırada Şaravan bugün ablasının haysiyetini kurtaramadığı söyler. Gopi, içinde olumsuz hisler olduğundan Vidya’yı arayarak kötü bir şey olup olmadığını sorar. Vidya ona olmadığını söylediğinde Şaravan telefonu alarak evlerinde misafirleri olduğu için gelemeyeceklerini ona iletir. O sırada Mira kapıyı açarak öğlen yemeği için geleceklerini söyler ve yeniden odasına döner.

Gora, elbiseyi öğütücüye Mira’nın koymadığını ve Mira’nın kızı gibi olduğundan bunu nasıl yapacağını söyleyip Daram’ı kandırmak için çabalar. Fakat, Daram’ın Mira’dan taraf olacağını düşünerek buna hiçbir zaman izin vermeyeceğini söyler. Gopi ile Ahem çocukların küçüklük fotoğraflarını inceler. Gopi, zamanın nasıl geçtiğini anlamadıklarını ve iki kızın da şimdi kocaman olduklarını söyler. Ahem ise kendisinin tek kızı olduğunu söyleyerek tepkisini ortaya koyar.

Vidya, Mira’yı çeken kameramana giderek ondan görüntüleri ister. Kameraman ise görüntüler net olmadığından endişelenecek bir şeyin olmadığını söyler. Bunun üzerine rahat bir nefes alan Vidya, Şaravan ile oradan gider. Kameraman, Gora’yı arayarak Vidya’nın geldiğini haber ederek görüntü kayıtlarını ona yollar. Gora da Vidya’nın telefonu ile Gora’ya yollar. Gora ise görüntüleri Vidya’nın telefonundan Gopi’ye iletir. Videoyu gören Gopi ağlar. Koki ile Hetal Mira adına endişelendiklerinde Ahem gelerek yemeğin neden hazır olmadığını sorar.

Koki, yemeğin birazdan hazır olacağını söylerken, Gopi Ahem’i konu ile ilgili neden bilgilendirmediğini ona sorar. Koki ise Ahem’in yapısını çok iyi bildiğinden söylemediğini belirtir. Vidya ile Şaravan, Mira ile Daram Modi evine giderler. Vidya, Ahem’i kucakladığında Mira babasının yanına gitmek için yeltenir fakat Ahem ona dur der. Koki ile Hetal Mira ve Vidya’yı odaya götürerek bundan sonra Gora’nın yanına gitmeyeceklerini belirtirler. Mira nedenini sorduğunda Koki ona videoyu izletir. Mira videoyu gönderen Vidya’ya kızmaya başlar. Vidya ise videoyu gönderenin kendisi olmadığını belirtir. Koki ise bu durumu planlayan kişinin Gora olduğunu belirtir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here