Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Masum’da olaylar bu hafta iyice alevlendi. Yanan mekandan nefes alabilmek için çıkan Ahem karşısında Daram ve Gora’yı bulur. Ahem daha da fenalaşsın diye ayakları altına havai fişek atarlar. Yere yığılan Ahem’in çevresine saman yerleştirip ateşe verirler. O sırada gelen Modi ailesinden Gopi ve Şaravan ateşin içine girerler. Dışarı çıkan Ahem yine bayılır. Koki duydun diye Gora yüksek ses ile Karuneş’in de bu şekilde öldürüldüğünü bağırır.

Özet

Yerde baygın halde yatan Ahem’i annesi Kokila çocukluğunda yaptığı gibi alnından öper ve Ahem ayılır. O sırada Gopi, Gora ve Daram’ı Ahem’i öldürmeye çalışmakla suçlar. Kokila, Gopi’yi durdurarak önce hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Gopi yolda polisi aramak ister ancak Kokila onu tekrardan durdurur. Gopi hiçbir şey yapamaz.

Mira da Modi ailesi ile birlikte hastaneye gider. Doktor hem Ahem’in hem de Şaravan’ın iyi olduğunu söyler. Babasını o halde gören Mira dayanamaz ve ona sarılmak ister. Ahem, Mira’yı durdurur ve eğer onu seviyor ise eve gelmesini ister ancak Mira onu üzülerek geri çevirir.

Mira sinirle Gora’nın evine gider ve hangi hakla babasını öldürmeye çalıştıklarını sorar. Daram sinirlenir ve Mira’yı saçından tutar. Annesine saygılı olması gerektiğini söyler. Mira ayağını burkunca üzülür ve onu yatağına yatırır. O sırada Gopi, Kokila’ya neden polisi aramadıklarını sorar ancak Kokila sessizliğini korur. Konuşulanları duyan Madu, Kokila için ailesini koruyamayan biri olduğunu söyleyerek onu Gopi’ye karşı kötüler.

Gopi hemen Madu’yu susturur ve Kokila hakkında böyle konuşamayacağını yoksa kendisini evden çıkartacağını söyler. Gopi gittikten sonra içeri Kinjal ve Urmi girer. Gopi’nin aklını çelmeye çalıştığı için Madu’nun üstüne giderler. O sırada Vidya babasını kurtardığı için Şaravan ile ilgilenir ve kendisine teşekkür eder. Vidya’nın bu ilgilisi karşısında şaşkına dönen Şaravan böyle davranacağını bilseydim kendimi çok önceden yakardım der.

Eksik istemediği yönünde hizmetçilerini uyaran Kokila daha sonra da Diwali’yi uyarır. Hetal, Kokila’nın yaşananlar karşısındaki sessizliğini değerlendirir ve fırtınanın daha sonra kopacağını söyler. Daha sonra Kokila’nın evdeki eksikliğini oğlu Ahem fark eder. Evdekiler evin her yerini ararlar ancak Kokila’yı bulamazlar. Evdekiler Kokila’yı ararken o sırada Kokila eline hediyeler alır ve Gora’nın kapısına gider. Barışmak istediğini söyleyen Kokila’ya Gora’nın cevabı sert olur. Kardeşini kaybettiğini söyleyen Gora, Kokila’yı hiçbir zaman affetmeyeceğini söylemekle kalmayıp torunlarını da cezanlandıracağını söyler. Mira’yı da aile üyelirini kandırmak için kullanacağını söyleyen Gora’yı Mira uzaktan dinler. Eve geri dönen Kokila, sonunda Gora’yı alt edebilmek için bir plan kurabildiğini söyler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here