Sevilen Hint Dizisi olan ‘Masum’ son yaşanan gelişmeler nelerdir? Masum 202. Bölümünde geçen haftaya göre hangi gelişmeler yaşandı? Günden güne vatandaşlarımız tarafından daha da sevilerek izlenilen Hint dizilerinden birisi olan Masum dizisinde 202. bölüm de neler yaşandı? Kanal 7’de yayınlanan dizinin 202. bölüm özetini haberimizde sizler için derledik.

Koki, Raşi’nin uykuya dalmasını ve hiçbir şey yapmamasını önlemek için bir zaman çizelgesi hazırladı ve verdi. Bundan sonra, kendisinden bu takvime uymasını istedi. Raşi sinirlendiğinde Gopi ile konuşur. Koki burada ve Gopi çok çalıştığı için ara vermesi konusunda uyarılsa da, Gopi asla uyumadı. Ancak tam tersini iş yapmadan birkaç saat uyudunuz. Dolayısıyla size uygun bir tablo hazırladığıma dair ters etki yaratan bir argüman var.

Koki, Raşi’den bahçeyi sulamasını istedi. Raşi bahçede bir bank gördü ve sulamaya başlamak için oturdu. Bir süre sonra uykuya daldı ve Koki ve Gopi onu uyandırdıklarında çok fazla suyun boşa gittiğini buldular. Koki, uyuduğu için Raşi’yi azarlar ve ona yeni bir iş listesi verir. Raşi Koki’nin verdiğini yaptı. Koki, çok az iş kaldığını söyledi ve Raşi’den bunu tamamlamasını istedi. Raşi mutfağa gitti ve temizlemeye başladı. Gopi, Raşi’yi kontrol etmeye geldiğinde kendini bayılmış buldu. Onu hemen hastaneye götürdüler.

Raşi, yolda Urmi’nin adını aldığında, Hetal annesini arayacağına söz verdi. Doktor Rahi’yi ultrason makinesiyle kontrol etti. Bebeğin kalp atışını duymadığını söyledi. Asistan dışarı çıktı ve bebeğin kalp atışının duyulmadığını söyledi. Koki ve Hetal içeri girdiğinde Raşi, Koki’yi suçlar. Aynı zamanda Urmi gelir ve Raşi’nin bebeğinden ötürü olarak Koki’yi suçlamaktadır.

Uzman Raşi’yi incelemeye geldi. Bebeğin kalp atışını duyamayınca, Jigar’a bebeği kaybettiklerini söyledi. Jigar yere düştüğünde, doktor aniden bebeğin kalp atışını tekrar duydu. Jigal mutlu bir şekilde dışarı çıktı ve müjdeledi. Gerçekten iyi haber, doktorun ikizleri olacağını söylediği zamandır. Koki, Raşi’nin neden bayıldığını sordu. Doktor bitkin olacağını söylediğinde Raşi, tüm işi bitirip buna göre dinlenmek istediği için bayıldığını itiraf etti. Doktor listeyi takip etmesini istedi ama bitmedi.

Urmi ikizlerin olacağını öğrendiğinde Koki dahil herkese sarıldı. Urmi şimdi bebeğin cinsiyetini öğrenmek için harekete geçiyor. Ancak kapıda bir bebeğin cinsiyetini anlamanın suç olduğunu söyleyen bir kâğıt parçası gördü. Gopi, Raşi’nin annesine ihtiyacı olduğunu söyledi ve Urmi’den Modi’nin evine gelmesini istedi. Koki kabul etti. Urmi doktoru görmek ve bebeğin cinsiyetini sormak istiyor. Aynı zamanda doktor bebeğin cinsiyetinin kim olduğunu öğrenmek için bağırdı. Urmi yine pes etti, ancak öğrenmeye kararlıydı.

Koki, Urmi’nin hataları nedeniyle polis tarafından hapse atıldı. Koki suçlu olmadığını söylese de, Raşi’ye bakan hemşire ona peçeli kişinin Koki olduğunu ve Koki’nin suçlanması gerektiğini şiddetle söyledi. (Aslında perdenin altındaki kişi Ulmira’dır) Masum 10 Ekim özeti bitti

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here