Uzun süredir Kanal 7 ekranlarında boy gösteren Hint dizisi Masum 387. bölümüne ulaştı. Türlü entrikaları bitmeyen dizi Türk izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor. Bu haberimizde sizlere 387. Bölümün Özetini hazırladık. Üzülerek bildirmek isterim ki Gopi akıl hastanesine kaldırıldı.

Son zamanlardaki yaşanan sorunlar nedeniyle Gopi akıl hastanesine götürüldü. Bunun üzerine Modi perişan Premlata ise sahte gözyaşlarıyla ona eşlik etti. Gopi hastaneye varışının ilk dakikalarından şizofren bir hastanın darbine maruz kaldı. Hastane yöntemi Gopi’yi acil müdahale odasında tedavi altına alındı. Hetal Gopi’nin yanında olmaları gerektiğini söyler. Ancak Premlata Gopi’nin deli olduğunu bu yüzden kimsenin gitmeyeceğini ifade eder.

Olayla bu hızda gelişirken Vidya, Mira ve Urmila eve gelirler Mira Gopi’yi yalnız gönderdikleri için sinir küpüne döner. Vidya ile birlikte Ahem’in odasına girmek ister. Fakat Ahem onlara kapıyı açmaz. Ardından Gopi’ye ne olduğunu öğrenirler. Ahem bu durum karşısından ağlamaktan kötü olur. Mira Gopi’nin hangi hastanede olduğunu öğrenip yanında olmak için gitmek ister. Premalata foyasının ortaya çıkacağını hissederek gitmemesine çalışır. Daha sonra Mira, Vidya ve Urmila hastaneye yoluna düşer.

Hastane de bulunan bir adam Gopi’yi bağlayarak ona elektrik verir. Gopi bu işkenceye maruz kalır. Bizimkilerden önce Premlata hastaneye gider. Ve Gopi’yi şu sözlerle tehdit eder. ‘deli gibi davranmazsan Koki’nin ölecek’. Ardından Gopi bir oyuna bağırarak bu oyuna başlar. Gopi’ye daha fazla elektrik yüklerler.

Mira akıl hastanesine pencereden gizlice girerek Gopi’ye ulaşır. Koki hakkındaki her şeyi anlatır. Ardından yakın zamanda kok inin bulunmazsa öleceğini söylerler.

Premlata Ahem’in kapısını çalar. Kapıyı açmazsa kendini öldüreceğini söyler. Ahem kapıyı açar. Premlata ona kötü bir haberi olduğunu ve Gopi’nin ömür boyu iyileşemeyeceğini söyler. Vidya Gopi’nin yatağına yatarken Gopi bir peçe takıp Mira ve Urmi ile birlikte çıkar. Onlar Gora’nın evine giderler.

Mira Daram’ı havan yaparken görür. Daram Gopi iyileşene kadar yerlerden kalmayacağını vurgular.  Mira bu durumu yapmak mecburiyetinde bulunmamasını gerektiğini anlatır. Daram günahlarını hafifletmek için mecbur olduğunu dile getirir. Sonra yanında bulunan kişiyi Gopi’yi Vidya sanıp onun alnına dokunur. Şeytan Gora Gopi’yi yerdeki suyun yansımasından görür.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here