Yakında başlayacak olan Maria ile Mustafa dizisindeki Melek karakteri merak konusu oldu. İzleyiciler Melek karakterini canlandıracak olan İpek Yiğit’in kim olduğu izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı.

ATV’de yayın hayatına başlayacak olan Maria ile Mustafa dizisi yeni oyuncu kadrosuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Maria ile Mustafa dizisinin en merak edilen oyuncularından bir tanesi de İpek Yiğit oldu. 7 yaşında olan İpek Yiğit ilk dizi deneyimini Maria ile Mustafa dizisinde yaşayacak.

İpek Yiğit Kimdir?

İpek Yiğit 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve şu anda 7 yaşındadır. Maria ve Mustafa dizisinde İpek Yiğit Melek karakterini canlandıracak. Genç oyuncu daha önce herhangi bir film veya reklam projesinde yer almadı. Ayrıca bale ve müzik eğitimi de alan Yiğit, oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir.

Maria ile Mustafa Dizisi Melek Kimdir?

Maria ile Mustafa dizisindeki Melek Gonca ile Halil’in kızıdır. Melek Halil’in yasak aşkı sonucu dünyaya gelmiştir ve asıl annesi Nadire’dir. İki aile bu durumdan dolayı kan davası oluşmaması için Gonca’yı Mustafa ile evlendirmeye karar verir. Bu nedenle Mustafa eniştesinin kızına babalık yapmak zorunda kalmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here