ATV’nin yeni dizileri arasında yer alan Maraşlı dizisi hız kesmeden devam ediyor. Her hafta Pazartesi akşamı saat20.00’de izleyici karşısına çıkan dizi güçlü bir kadroya sahip. Dizinin başrolünü Alina Boz ve Burak Deniz paylaşıyor.

Geçtiğimiz ay ATV’de başlayan Maraşlı dizisi her hafta heyecanlı bölümler ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Diziye son dahil olan Acar karakteri ise izleyici tarafından merak konusu oldu. Acar karakterine hayat veren oyuncuyu merak eden okurlarımız için araştırdık. İşte Acar karakterine hayat veren oyuncu Harun Özer…

Maraşlı dizisine yeni dahil olan Acar karakteri

Savaş’ın adamı olarak diziye dahil olacak olan Acar, Savaş’ın kötü işlerine alet ettiği, kullandığı bir adamıdır. Savaş ve Maraşlı düşman olduğu için Maraşlı sık sık Acar ile karşılaşacaktır. Acar karakterine can verecek olan oyuncu ise Harun Özer’dir.

Acar rolünü oynayan oyuncu: Harun Özer

Harun Özer, genel olarak tiyatro ile ilgilenen bir oyuncudur. Maraşlı dizisinden önce, Pusat, Bizim Evin Halleri, Gönül Yokuşu, En Büyük Numara gibi dizilerde yer almıştır. Oyuncu;

  • 1993 yılında En Büyük Numara dizisinde
  • 2006 yılında Gönül Yokuşu dizisinde
  • 2007 yılında Pusat dizisinde
  • 2008 yılında Bizim Evin Halleri dizsinde

yer almıştır.

Oyuncunun bilinen bir instagram hesabı bulunmamaktadır. Bulunduğu takdirde yine sizlerle paylaşacağız. Harun Özer hakkında detaylı bilgilere sahip olunmadığı için bir ilişkisi olup olmadığı da bilinmemektedir.

Acar karakterinin dizide kullanacağı kıyafet, tak gibi tüm kostüm ve malzemelerinin markalarını ilerleyen günlerde bilgi edindiğimiz zaman siz okurlarımız ile paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here