Ana sayfa Kimdir Manolya Onur Kimdir? Eski Tescilli Güzeli Hayata Veda Etti!

Manolya Onur Kimdir? Eski Tescilli Güzeli Hayata Veda Etti!

1975 Türkiye Güzeli Manolya Uğur önceki gün hayatını kaybetti. Tescilli güzelin ani ölümünün ardından "Manolya Onur kimdir?, Kaç yaşında?, Resimleri?" şeklindeki sorular merak edilenler arasında yerini aldı.

7
0

1975 Türkiye Güzeli Manolya Uğur önceki gün hayatını kaybetti. Tescilli güzelin ani ölümünün ardından “Manolya Onur kimdir?, Kaç yaşında?, Resimleri?” şeklindeki sorular merak edilenler arasında yerini aldı.

Geçtiğimiz haftalarda aniden rahatsızlanması nedeniyle hastaneye kaldırılan Manolya Onur, önceki gün hayata gözlerini yumdu. Hayranları ve ailesi kederli bir yasa boğulurken, 27 Ekim günü tescilli güzel için cenaze töreni düzenleneceği yakınları tarafından duyuruldu.

5 Ekim 2017’de ani gelişen Masif Akciğer Embolisi tanısıyla hastaneye kaldırılan 1975 güzeli, 18 Ekim’de yoğun bakıma kaldırılmıştı. Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen tescilli güzelin vefat haberini ise kızı Prenses Nilüfer Elif Jah sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşım ile duyurdu.

Manolya Onur Kimdir? Kaç yaşındadır?

Vefatının ardından tescilli güzelin hayranları ve yakınları yasa boğulurken, Manolya Onur’u tanımayanlar için ise eski mankenin kim olduğu merak edilenler arasında yerini aldı.

1955 doğumlu Manolya Onur, 1975 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye ikincisi seçilmişti. Yarışmadan sonra bir süre mankenlik yapan Onur, 1990’da ise Abdülmecid’in torunu Haydarabad Nizami Mükerrem Bereket Şah ile evlenerek mankenlik kariyerinden uzaklaştı. Tescilli güzellin 4 yıl süren bu evliliğinden Prenses Nilüfer Şah dünyaya geldi. Ancak 1975 güzeli, kızı henüz 2 yaşındayken 1994 yılında bu evliliği sonlandırmıştı.O tarihlerde yapılan haberlere göre eski eşi Haydarabad Nizami Mükerrem Bereket Şah’ın mal varlığı için Şah’ın ilk eşi Esra Birgen ile ters düşen tescilli güzel son yıllarında ise sessizliğini koruyarak gözlerden uzak bir hayat sürmüştü. Ancak  tescilli güzel, ne yazık ki beklenilmedik bir rahatsızlık geçirerek 26 Ekim 2017’de hayata gözlerini yumdu.

Manolya Onur’un Resimleri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here