Ana sayfa Teknoloji LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG V30 Detayları Resmen Açıklandı

LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG V30 Detayları Resmen Açıklandı

Akıllı telefonlar arasında çok başarılı işlere imza atan ve özellikle de G serisi ile çok başarılı işlere imza atmayı başaran LG firması, yeni amiral gemisi V30 hakkında resmi açıklamalarda bulundu;

7
0

Akıllı telefonlar arasında çok başarılı işlere imza atan ve özellikle de G serisi ile çok başarılı işlere imza atmayı başaran LG firması, yeni amiral gemisi V30 hakkında resmi açıklamalarda bulundu;
Milyonlarca kişi tarafından çok büyük bir ilgi gören ve dünyanın dört bir yanından teknoloji severlerin takip ettiği teknoloji firması LG, teknoloji severler tarafından çok büyük bir merakla beklenen amiral gemisi V30 hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle de G serinin yeni amiral gemisi olan G6’nın ardından bu akıllı cihaz hakkında yeni amiral gemisi olan LG V30 hakkında açıklamalarda bulunarak, cihazın piyasaya sürüleceği tarih hakkında açıklamalarda bulunan teknoloji firması, cihaz hakkında merakla beklenen detayları belirtti.

Ekran büyüklüğüyle pek çok kullanıcısının oyunlardan aldığı zevki adeta katlayan bir cihaz üretmeyi başaran teknoloji firması LG’nin bu sefer 6 inç seviyesinde bir ekran ile kullanıcıları ile buluşacağı belirtiliyor. Pek çok teknoloji sever, akıllı telefonundan izlediği filmlerden daha çok keyif alabilmek ve bununla birlikte oyunlardan aldığı zevki artırabilmek için daha geniş ekranlı akıllı cihaz tercih etmekte. Bundan dolayı da piyasaya yeni girecek olan amiral gemisi V30’u diğer amiral gemilerine oranla daha büyük bir ekranla piyasaya sürecek olan teknoloji firmasının bu akıllı cihaz ile çok daha büyük bir ilgi görebileceği belirtiliyor.

Cihazda OLED Ekran Tercih Edilebilir

Genel olarak tercih ettiği IPS LCD panel yerine yeni piyasaya süreceği amiral gemisi LG V30’da OLED ekran tercih edebileceği belirtilen teknoloji firmasının, böylece tasarım açısından da pek çok akıllı cihaza fark atabileceği belirtiliyor. Günümüz amiral gemilerinde genel olarak tercih edilen Snapdragon 835 işlemciyi tercih edeceği belirten LG’nin aynı zamanda performans açısından da beklentileri bir hayli karşılayacağı belirtiliyor. Bununla birlikte fotoğraf ve video çekimleriyle ilgilenen teknoloji severlerin ilgisini çekecek 4K çözünürlük desteğini de sağlayacak olan teknoloji firmasının, pek çok kişiye hitap edeceği ve bununla birlikte dünyanın dört bir yanındaki teknoloji severlere hitap ederek firma değerini artırabileceği yönünde açıklamalarda bulunulmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here