Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

LG V30 Sağlamlık Testi – Çizilme, Ateş ve Bükme Testi Sonuçları

Dünya devi olan Lg’nin en çok ilgi gösterilen amiral gemsi LG V30 için sağlamlık testi yapıldı. İlgilileri tarafından beklenen bu testin videosu da yayınlanmaya başladı.

Dünya devi olan Lg’nin en çok ilgi gösterilen amiral gemsi LG V30 için sağlamlık testi yapıldı. İlgilileri tarafından beklenen bu testin videosu da yayınlanmaya başladı.

Uzun süredir beklenen ve sahip olmak için sabırsızlıkla beklenen LG V30  sağlamlık testi geçtiğimiz günlerde yapıldı. Bu alanda youtube’da sağlamlık testleri ile adını duyuran JerryRig Everyhing kanalı sayesinde bu özel telefonun ne kadar sağlam oduğu yapılan test sonucunda kanıtlanmıştır. 

LG V30’un Sağlamlık Testi

- Advertisement -

Yayınlanan videonun ilk aşamasında arka panelinin, kamera lenslerinin, çerçevesinin  ve parmak izi okuma sensörünün çizilmelere karşı dayanıklılığı test edildi. LG V30 telefonun ısıya dayanıklığı ise çakmak ile yapılan test ile ölçüldü. Ancaki maalesef ısıya maruz kalan ekranda kalıcı ölü pikseller meydana geldi. 

Yapılan testin aşaması ise teknoloji harikası telefonun bükülmelere karşı dayanıklılığı oldu. LG V30 tüm aşamalardan başarı ile geçti. Demir gibi olan gövdesi ile sağlamlığını bu testlerle herkese göstermiş oldu.

LGV30 Çizilmelere Karşı Meydan Okuyor

Bir çok özelliğe sahip telefonun çizilmelere karşı olan dayanıklılığı dünya devlerine (Galaxy Note 8 ve İphone 8)kafa tutuyor. Ekrana uygulanan çizme hareketlerinden sonra sağlamlığı göz dolduruyor. 

 Isıya dayanıklılık testi haricinde diğer yapılan tüm aşamalardan başarı ile geçti. LGV30 sağlamlık konusunda ismini tekrar ilk sıralarda geçirmeyi başardı. birçok özelliği içinde bulunduran LG V30 ile tüm dünya avuçlarınızın içinde olacak. Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda da kendini tüm meraklılarına kanıtladı. Çizilme testi ve bükülme testinden yüksek notla geçti. Özellikle kamera lensleri darbelere karşı ayakta durmayı başardı. Meraklıları ise bu özel telefona sahip olmak için adeta gün sayıyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.