Ana sayfa Teknoloji LG G6 Teknik Özellikleri Neler? – Türkiye Satış Fiyatı

LG G6 Teknik Özellikleri Neler? – Türkiye Satış Fiyatı

LG aylarca merakla beklenen amiral gemisi modeli LG G6'nın tanıtımını bugün gerçekleştirdi.

5
0

LG aylarca merakla beklenen amiral gemisi modeli LG G6’nın tanıtımını bugün gerçekleştirdi.
LG severlerin aylarca beklediği amiral gemisi modeli G6 tanıtımı bugün yapıldı. 2016 Yılında satışa sunulan amiral  gemisi modeli  G5 tüketicilerin  beklentilerine  cevap verememiş ve satış konusunda firma pek başarılı olamamıştı. Markanın kullanılacağı işlemci konusunda da epey gündem yaratmıştı. Snapdragon 821 işlemcisiyle satışa sunulacak olan G6, geçen sene LG markasının yaşadığı başarısızlıkları telafi edebilecek mi merak konusu.

LG G6 ÖZELLİKLERİ NELER?

Cihazın en büyük özelliklerinden biri cebe sığabilecek ölçülerde olan tasarımı.Cihaz,  5.7-inç büyüklüğünde ve 1440 x 2880 piksel çözünürlüğüne sahip. Kullanıcılar için üç farklı renk seçeneğiyle üretilmiş olan cihaz, Buz Platinum, Mistik Siyah ve Gri seçenekleriyle satışa sunulacak. LG G6’nın yazılımında ise Android 7.0 Nougat işletim sistemi kullanılmakta.13MP Çift Kamera özeliğine sahip olan cihaz farklı açılarla fotoğraf çekimi özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca cihazın suya ve toza dayanıklı olması cihazın uzun ömürlü olmasına olanak sağlıyor.

LG G6 FİYATI NEDİR?

Cihazın  ne zaman satışa sunulacağı konusunda açıklama yapılmadı henüz. İlk olarak Güney Kore’de kullanıcıların satışına sunulacak olan ürün için henüz fiyat konusunda bir açıklama gelmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here