Ana sayfa Teknoloji LG G6 Mini modeli Teknik Özellikleri

LG G6 Mini modeli Teknik Özellikleri

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, G6 mini modelini mi çıkarıyor? Yeni model ne zaman çıkacak? Teknik özellikleri ne?

7
0

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, G6 mini modelini mi çıkarıyor? Yeni model ne zaman çıkacak? Teknik özellikleri ne?

Teknoloji devi LG, yeni amiral gemisi G6’yı piyasaya sürdü. Devler arasında önemli bir konuma sahip olan LG, cihazın mini sürümü için teknoloji severleri büyük bir beklenti içerisine sokmuş durumda.

Bu yıl piyasaya sürülen akıllı cihazların üst düzey özelliklerle ve şık tasarımlarla kullanıcılarıyla buluşması, beklentiyi doğrudan artırdı. Özellikle de Samsung’un Galaxy S8 modellerinden dolayı bu durumu doğrudan söyleyebiliriz.

LG G6 Mini mi geliyor?

Güney Koreli şirketin LG G6’dan sonra bir de G6 miniyi piyasaya sürme hazırlığında olduğu iddiaları yankılanmakta. Hatta pek çok yerde de cihazın mini tasarımı görüntülendi.

%80’in altındaki ekran gövde oranıyla piyasaya sürüleceği tahmin edilen bu cihazın, performans açısından da beklentileri karşılayacağı ön görülmekte.

Bununla birlikte teknik özellikler olarak da cihazın LG G6 ile aynı özelliklerde sahip olması bekleniyor. Sadece ekran gövde olarak biraz daha küçük olması iddia ediliyor.

3300 mAh batarya kapasitesine sahip olması beklenen bu cihazın, 4GB RAM kapasitesiyle kullanıcılarıyla buluşacağı iddia edilmekte.

Aynı zamanda cihazın 13 Megapiksel kamerasıyla çekim yapanlar için oldukça uygun olacağı belirtiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here