Ana sayfa Teknoloji Lenovo K8 Teknik Özellikleri İncelemesi Ve Satış Fiyatı

Lenovo K8 Teknik Özellikleri İncelemesi Ve Satış Fiyatı

Ekim ayında piyasaya sunulacak olan Lenovo K8 cep telefonlarının özellikleri internet üzerinden yayımlandı.5.2 inçlik telefon 170 euro ile piyasaya sunulacak.

6
0

Ekim ayında piyasaya sunulacak olan Lenovo K8 cep telefonlarının özellikleri internet üzerinden yayımlandı.5.2 inçlik telefon 170 euro ile piyasaya sunulacak.

Cep telefonlarının gelişimi ve üretimi her dakika artmaktadır. Her gün neredeyse yeni telefonların ortaya çıktığı bu teknolojik çağda Lenovo’da geri kalmamaktadır. Lenova K8 Ekim ayında 170 euro fiyat değeriyle müşterilerle buluşacak. Akıllı telefonun özellikleri intenet üzeinden yayınlandı. Ayrıca görünümü ile ilgili fotoğraflarını da intenet üzerinden yayınlayan Lenova K8 özellikleri şunlardır;

Ekranı 5.2 inçliktir, 

Ana kamerası (arka kamera) 13 MP dir,

Ön kamerası 8 Mp’dir,

Depolama alanı 32 GB dır,

RAM 3 GB olarak belirtilmiştir,

İphone gibi parmak izi okuma sistemi bulunmaktadır,

Radyosu vardır,

Sim kart yeri çifttir, çift kart kullanımına açıktır,

Ek bir SD kart kullanımına açıktır,

Bataryası 4000 mAH ‘dır.

Lenovo K8 özellikleri ve fiyatıyla tercih edilen telefonlar arasına girmeyi planlıyor. Ekim ayında piyasaya çıkacak olan akıllı telefon oldukça uygun fiyatla müşterilere sunuluyor. Bu özelliklerinin yanı sıra 720 x 1280 piksel gibi çözünürlüğü de bulunmaktadır. Yüksek çözünürlüğe sahip olan Lenovo K8 boyutları da oldukça ideal. 147.9 x 73.7 x 8.6 milimetre olan akıllı telefonun ağırlığı da 165 gram olarak belirtildi.

Kamera Mp lerininde tercih edilir yükseklikte olması Lenovo K8 in iyi bir telefon olarak piyasaya sunulacağını gösteriyor. İşletim sistemi, batarya enerjisi ve depolama alanıylada oldukça iyi görünen Lenovo K8 e bataryasında 456 saat bekleme ve 32 saat konuşabilme süresininde olduğu söylendi.

Teknik özellikleriyle de dikkatleri çeken Lenovo K8 in gövde özellikleri, ekran özellikleri, platform özellikleri, hafıza özellikleri, kamera özellikleri, ses özellikleri, bağlantı özellikleri, diğer özellikler ve batarya özellikleri olarak ayrı ayrı tanıtılmıştır. Tanıtımı eylül ayında gerçekleşen akıllı telefon Lenovo K8 in piyasaya sürümü Ekim ayında gerçekleşecektir. Lenovo K8 den önce birçok akıllı telefonu piyasaya sürmüş ve bu konuda başarısını kanıtlamıştır. Her geçen gün artan teknoloji ile kendini geliştirmeyi başaran Lenovo yeni modeli K8 ile piyasaya gelmektedir.

Lenovo K8 170 euro ile piyasaya gelecektir. Türkiye’deki piyasa değeri ise yaklaşıl 700 TL civarı olacaktır. Akıllı telefon hem işletim sistemiyle hem de fiyatıyla müşterilerin ilgisini çekmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here