Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

LC Waikiki çalışma saatleri ve günleri – LCW saat kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor?

Ülke genelinde LC Waikiki’ye ait mağazaların çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık kapalı ve LCW sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, bayramda hafta sonu açık mı, kapalı mı, çalışıyor mu? sorularının yanıtı yazımızda.

Ülke genelinde LC Waikiki’ye ait mağazaların çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık kapalı ve LCW sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, bayramda hafta sonu açık mı, kapalı mı, çalışıyor mu? sorularının yanıtı yazımızda.

İstanbul merkezli bir giyim mağazası zinciri olan LC Waikiki yada kısa ismi olan LCW ismini Hawaii adasında bulunan Waikiki plajındlan almıştır. 1997 yılından beri Türk firması olaraj ticari faliyetlerine devam eden LCW aynı zamanda dünyada 41 farklı ülkede hizmet vermektedir. Hizmete açık toplam mağaza sayısı ise bini bulmaktadır. LCW markasının tercih edilmesinin başlıca nedeni kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara satıyor olmasıdır. Mağazadan alışveriş yapan müşterilerin merak etmiş olduğu ‘ LCW mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. LCW şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı ‘ şeklindeki soruların  cevabını yazmızın devamında bulabilirsiniz.

- Advertisement -

Tavsiye :  2019 Hicri Yılbaşı ne zamandır?

LC Waikiki Çalışma Saatleri 2019

LC Waikiki mağazaları neredeyse Türkiye’nin tüm illerinde ve bir çok ilçesinde hizmet vermektedir. Ülkemiz genelinde 400’den fazla faliyet halinde olan mağazası ile müşterilerine hizmetini sürdürmektedir. LCW markasına ait mağazaların çalışma saatleri çoğu mağazalar gibi alışveriş merkezi içersinde olanlar ve alışveriş merkezinde olmayan cadde üzerindeki mağazalar arasında farklılık göstermektedir. Alışveriş merkezi içersinde bulunan LC Waikiki mağazaları sabah saat 10:00’da açılıp akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Cadde üzerinde bulunan mağazaların çalışma saatleri ise sabah 10:00’dan başlayıp akşam 21:00’de bitmektedir.

- Advertisement -

İlgili İçerik

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Oyuncuların Karakterleri

Tavsiye :  BDDK uzman yardımcılığı sınavı başvuru tarihleri belli oldu

LCW Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Cadde üzerinde ve alışveriş merkezi içersinde olan LCW mağazaları arasında hiç bir fark bulunmadan tüm mağazalar Cumartesi, Pazar günleri yani hafta sonu hizmetine devam etmektedir. Hafta sonu mağazanın genel çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik yoktur.

LCW Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Normal zamanların aksine bayram alışverişi etkisi ile bayramlarda LCW mağazaları oldukca kalabalık ve yoğun olarak hizmet vermektedir. LCW mağazaları Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Ancak açılış saati saat 12:00 – 13:00 arası değişmektedir. Arefe günlerinde ise insanların bayram alışverişlerini daha rahat yapabilmeleri için cadde mağazaları 1-2 saat daha geç kapatmaktadır.

Tavsiye :  Nescafe Mercedes CLA Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bunun dışında yer alan 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır ve çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

LCW çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca “(0212) 657 55 55” LC Waikiki çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.