Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Kuzgun Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek? Star Tv Kuzgun Dizisi Kaç Sezon Olacak

Ekranda reyting mücadelesi veren Kuzgun dizisi erken final mi yapıyor? Kuzgun hayranları dizi hakkındaki son gelişmeleri merakla bekliyor.

Ekranda reyting mücadelesi veren Kuzgun dizisi erken final mi yapıyor? Kuzgun hayranları dizi hakkındaki son gelişmeleri merakla bekliyor.

Star Tv’de ekranlara gelen ve dizi bölümleri içindeki müzikleriyle dikkat çeken Kuzgun dizisi reyting savaşında can çekişiyor. Başrollerinde son yılların dikkat çeken oyuncusu Barış Arduç ve güzel oyuncu Burcu Biricik’in oynadığı Kuzgun dizisi hakkında son durum ne olacak merak konusu oluyor.

Çarşamba günleri reyting savaşlarında yüksek izlenme oranlarına sahip dizilerle yarışırken seyircinin yıllardır zirveye taşıdığı Diriliş Ertuğrul ile beraber Sen Anlat Karadeniz ve FOX ekranlarında yeni başlayan Vurgun dizisiyle yarışması sonucu final yapacağı iddiaları yüksek sesle dile getiriliyor

Kuzgun Dizisi Final Yapacak Mı?

Kuzgun dizisinin reytinglerini yükseltmesi halinde sezon sonuna kadar devam kararı alabileceği söylenen Star TV Mayıs 2019’a kadar diziyi devam ettirmeyi düşünüyor.  Dizi ile ilgili son kararın Mayıs ayında belli olacağı dizinin ya sezon finalini erken yapıp devam edeceği ya da final bölümüyle ekranlara geleceği kararı verilecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.