Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Oyuncuların Karakterleri

Show Tv’nin yeni sezonda ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuları… Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu ve karakterleri haberimizde…

Show Tv’nin yeni sezonda ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuları… Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu ve karakterleri haberimizde…

Kuzey Yıldızı Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri! 

Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği Show Tv kanalı için hazırlanan yeni dizisi Kuzey Yıldızı yeni sezonda Eylül ayında seyirci ile buluşacak. Dizi için hazırlıklara şimdiden başlanmış durumda. Cast çalışmaları tüm hızıyla devam eden dizi için oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başlamış. Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosunda kimler var gelşn birlikte bakalım. 

2019-2020 sezonu için hazırlanan yeni dizi Kuzey Yıldızı Show Tv ekranlarında olacak. Dizinin yapımcılığını Süreç Film yürütecek. Öncelikle dizinin başrol oyuncuları için görüşmeler başlamış. Erkek başrol oyuncusu için Mert Yazıcıoğlu ile görüşmeler başlamış. 

Çekimlere ağustos ayı gibi başlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin 2019-2020 sezonunda Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Dizinin erkek başrolü için Mert Yazıcıoğlu düşünülüyor. Erkek başrol için görüşmeler başlamış. Dizinin kadrosu için titiz bir çalışma gerçekleştiriliyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.