Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Kuzey Yıldızı Bahar kimdir? Melis Sabah kaç yaşında? Hayatı ve rol aldığı yapımlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Bahar karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Yeni sezonda yeni karakterler ile ekranlar olacak dizide Bahar karakterine Melis Sabah hayat verecek.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Bahar karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Yeni sezonda yeni karakterler ile ekranlar olacak dizide Bahar karakterine Melis Sabah hayat verecek.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılmaya başladı. Diziye bu sezon ilk dahil olacak karakter Bahar adında olacak. Dizide Yıldız’ın çalıştığı restoranın patron kızı olacak olan Bahar izleyiciler tarafından nasıl bir karakter diye merak ediliyor.

Kuzey Yıldızı dizisi Bahar kimdir?

- Advertisement -

Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizide Bahar karakterini canlandıracak isim belli oldu. Dizide restoran sahibinin kızı olarak bulunacak Bahar’ı Melis Sabah canlandıracak. 15 Ağustos tarihinden itibaren yeni sezon çekimlerine başlayan dizi ekibine dahil olan Sabah, Bahar karakteri ile ekranlardaki yerini alacak.

Dizinin yeni sezonu ile birlikte çalışmaya başlayan Yıldız, Bahar’ın babasının restoranında işe başlayacak. Saf ve iyi biri olarak ekranlara gelecek Bahar’a, Melisa Sabah hayat verecek.

Melis Sabah kimdir?

2000 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Melis Sabah Antalya Üniversitesi Matematik Bölümü’nde okumaktadır. Oyuncu olmak isteyen oyuncu, aldığı oyunculuk eğitimleri ile birlikte Serap Matyaş’tan oyuncu koçluğunu üstlenmesini de istemiştir.

Kamera önüne Kırk Yalan adlı bir sinema filmi ile çıkan Sabah, Kuzey Yıldızı dizisi ile televizyonda sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Melis Sabah Kuzey Yıldızı dizisinde Bahar rolünde

İlk defa bir televizyon dizisinde boy gösterecek olan Melis Sabah, sinema filmlerinin dışında bir dizide ilk defa rol almanın heyecanını yaşıyor. Dizide Bahar rolünü canlandıracak güzel oyuncunun iyi kalpli birini canlandıracağı söyleniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.