Ana sayfa Künye

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

VİZYON MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş

Kayışdağı Mahallesi Akyazı Caddesi No:94 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
Tel: 08505208774
Fax: 02165208774
Pbx: 02165208774

SORUMLU MÜDÜR ( İMTİYAZ SAHİBİ )

Harun ÇAP

mail: harun@vizyonbilgi.com

gsm: +90 542 284 34 21

EDİTÖRLER

Salih KEMTÜRK

mail: salih@vizyonbilgi.com

Şirin ERMİŞ

mail: sirin@vizyonbilgi.com

Sinan SEYER

mail: sinan@vizyonbilgi.com

SPOR & MAGAZİN EDİTÖRLERİ

Harun GÜRSES

mail: erkin@vizyonbilgi.com

Ecevit URAZ

mail: ecevit@vizyonbilgi.com

Gülşah DAMAR

mail: gulsah@vizyonbilgi.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Eliz BASMA

mail: eliz@vizyonbilgi.com

REKLAM REZERVASYON

reklam@vizyonbilgi.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@vizyonbilgi.com

HUKUK DANIŞMANI

Kerim ŞENGÜL

hukuk@vizyonbilgi.com

ALTYAPI ve TEMA

WordPress – Newspaper

servis hizmet sağlayıcı

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar:

UYARI “Vizyonbilgi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı VİZYON MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2018 Vizyonbilgi.com tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Vizyonbilgi.com’a aittir. Vizyonbilgi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Vizyonbilgi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Vizyonbilgi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Vizyonbilgi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Vizyonbilgi.com However, sometimes the Vizyonbilgi.com uses third parties to process your information. Vizyonbilgi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Vizyonbilgi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Vizyonbilgi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Vizyonbilgi.com and its services. When you use Vizyonbilgi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Vizyonbilgi.com cookies section of our full Privacy Policy.