Ana sayfa Kimdir Kübra Akın Kimdir? Nereli? Yaşı Kaç?

Kübra Akın Kimdir? Nereli? Yaşı Kaç?

Kanal D 'nin dizileirnden olan Hıçkırık sevilerek izlenmeye devam ediyor. Diziye güçlü performansı ile katılan Kübra Akın kimdir?

5
0

Kanal D ‘nin dizileirnden olan Hıçkırık sevilerek izlenmeye devam ediyor. Diziye güçlü performansı ile katılan Kübra Akın kimdir?

Gündüz kuşağının en önemli dizisi olma yolunda devam eden “Hıçkırık ” geniş ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciden tam not aldı. Dizinin en dikkat çekici isimlerinden olan Kübra Akın, izleyici tarafından merak edilen oyuncu arasına girdi. 

Yapımcılığını Birsel Film tarafından uyarlanan Hıçkırık’ta rol alan genç ve güzel oyuncu Kübra Akın hakkında merak edilenleri açıklamak istiyoruz. 

 KÜBRA AKIN’IN İLK DENEYİMİ “HIÇKIRIK” OLDU

 Dizinin kadrosunda yer alan Kübra Akın SM menajerlik ajansına bağlıdır. Genç oyuncu kariyerine bu dizi ile ilk adımını atmş oldu. Hıçkırık dizisi onun için başarı merdivenlerinin ilkini oluşturdu. Oyunculuk hayatına yeni girmiş olmasına rağmen dizinin diğer usta oyuncularından beğeni topluyor. Bu konuda en büyük desteği tecrübeli oyuncu Nurseli İdiz veriyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here