Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Kuaförüm Sensin Tayfun ile Berna arasında aşk mı doğuyor?

Kuaförüm Sensin isimli yarışma programında yeni bir aşka yelken mi açılıyor? Berna ile Tayfun arasında ne var? Detaylar haberimizde.

Kuaförüm Sensin isimli yarışma programında yeni bir aşka yelken mi açılıyor? Berna ile Tayfun arasında ne var? Detaylar haberimizde.

Hafta içi her gün sevenleri ile buluşan Kuaförüm Sensin isimli yarışma programı ile ilgili olarak ortaya yeni iddialar atıldı. Gözde Kansu’nun sunuculuğunda, Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Adnan Serter ve Seçkin Süngüç’ün jüriliğini yaptığı ve her hafta 4 farklı ekibin birinci olmak için yarıştığı program ile alakalı söylentiler sosyal medyada gündem oldu.

Edinilen bilgilere göre rekabetin hakim olduğu programda farklı duygular da yaşanmakta. Yeni gelen yarışmacı Bena’nın Tayfun ile bir ilişkiye başladığı söylenmekte. Programda çoğu yarışmacı ile konuşmayan hatta diğerlerine göre oldukça suskun bir karaktere sahip olan Tayfun’un rakip olmasına rağmen Bena ile olan sohbetleri gözle görülecek cinsten. Çoğu zaman asık sıratı ile bildiğimiz Tayfun Bena ile konuşurken sürekli gülümsüyor. Tişört renginde siyahtan şaşmayan Tayfun artık başka renkler için de yeşil ışık yaktı.

- Advertisement -

Eğer Tayfun ile Bena arasında bir ilişki yaşanırsa bu ilişki yarışmanın ilk ilişkisi olmayacak. Daha önceden Kuaförüm Sensin isimli yarışmada Mira ve Tuna ikilisi arasında da aşk yaşanmıştı.

Bena Kanberoğlu kimdir?

Kuaför Bena Kanberoğlu lise mezunu olmakla birlikte şu anda 22 yaşında. Üniversite okumayan Kanberoğlu Güzellik ve Saç isimli bölümden kep attı. Henüz bekar olan genç kuaför mücadeleci kişiliği ile biliniyor. Kanberoğlu’nun en büyük hayallerinden birisi adını bütün evrene duyurmak. 11 yılını kuaförlük yapmaya adamış. Sanatçı kişiliği de bulunan genç kuaför aynı zamanda tasarımsal ürünler de üretiyor.

Tayfun Ateşoğlu kimdir?

Tayfun Ateşoğlu 1978’de Türkiye’nin başkenti Ankara’da doğmuştur. 11 yıl sonra da yani 11 yaşında kuaförlük ile tanışmıştır. Reklamlarda, defilelerde ve moda ile alakalı alanlarda çalışan Ateşoğlu 2008 senesinde Trend Vision isimli yarışmada Türkiye’yi temsil etmiştir. Ve bu yarışmada 1.lik ödülüne sahip olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyunculuğu da yapan deneyimli kuaför renklendirme uzmanlığı ve saç tasarımcılığı da yapmasıyla biliniyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.