Ana sayfa Kimdir Komşular Avukat Önder Kimdir ? Barış Özdemirli Biyografisi, Kariyeri

Komşular Avukat Önder Kimdir ? Barış Özdemirli Biyografisi, Kariyeri

6 Kasım Pazartesi günü Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Komşular dizisinin Avukat karakteri Önder'i canlandıran Barış Özdemirli hakkında merak edilenler yazımızda.

5
0

6 Kasım Pazartesi günü Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Komşular dizisinin Avukat karakteri Önder’i canlandıran Barış Özdemirli hakkında merak edilenler yazımızda.

Bu sene akşam kuşağında reyting başarısı elde etmek için büyük mücadeleler veren Fox TV aynı zamanda günlük dizi yayını için de çalışmalara başlamıştı. Ekim ayı boyunca kadrosunu tamamlayıp çekimlerine başladığı Komşular dizisini 6 Kasım Pazartesi günü ekranlara getirecek olan kanal diziye dair detayları da paylaşmaya devam ediyor. Dizinin Avukat Önder karakteri ise Barış Özdemirli tarafından canlandırılıyor. Hadi gelin oyuncu hakkında detaylara birlikte göz atalım.

BARIŞ ÖZDEMİRLİ KİMDİR?

Tiyatro oyunculuğu kariyerinde başarılı bir süreç geçiren Barış Özdemirli daha önce gümüş ekranda pek yer almadı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tiyatro gösterilerinde sahne alan oyuncu, Şahika Tekand’dan dersler almıştır. Küçük dizi ve film rolleri ile beraber çeşitli reklamlarda da boy göstermiştir. Şimdiyse Komşular dizisinde Avukat Önder karakterine can verecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here