Kırmızı Oda’nın yeni karakteri Nazlı, hikayesi ile olduğu kadar giydiği kıyafetlerle de dikkati üzerinde toplamakta. Bu yazımızda Nazlı’nın en beğenilen kıyafetlerinin marka ve fiyat bilgilerine sizler için yer verdik.

TV8’in reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda’nın yeni karakteri Nazlı hem hikayesi ve güzelliği hem de giydiği kıyafetler ile merakla takip edilmekte. 

Pınar Deniz tarafından canlandırılan Nazlı karakteri zenginliğinin ve güzelliğinin yanı sıra iyi eğitim görmüş bir kadındır. Tüm bu özellikleri ile Recai’yi etkilemiştir ve daha sonra da evlenmişlerdir. Ancak bu evlilik kısa sürede bir kabusa dönmüştür. 

Nazlı’nın hikayesinin nereye gideceği ve nasıl biteceği heyecanla beklenirken kıyafetleri ise merak konusu oldu. İşte merak edilen o kıyafetlerin markaları ve fiyatları.

 

  • Muse for All marka leopar desenli elbisenin fiyatı 2.200 TL.

Bu elbiseyi Nazlı’nın ilk bölümünde kocası Recai için yemek hazırladığı sahnede görmüştük.

 

  • Network marka gri takımın fiyatı 600 TL.

Bu takımı Nazlı’yı gördüğümüz ilk sahnede kocası Recai’yi bir kafede beklerken görmüştük.

 

  • Network marka deri trençkotunun fiyatı 3.489 TL.

Bir önceki gün çok ağlayan Nazlı soluğu Doktor Hanım’ın yanında aldığında bu trençkotu giyiyordu.

 

Nazlı’nın rüyasını anlatırken üstünde gördüğümüz kırmızı elbisesi çok merak edildi ancak ne yazık ki o elbise herhangi bir markaya ait değildir. Nazlı karakterini canlandıran Pınar Deniz için özel olarak dikilmiştir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here