Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Kimse Bilmez Tuğçe Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zehra Yılmaz Hakkında Bilgiler

Ekranların sevilen dizisi olan Kimse Bilmez dizisi oyuncuları seyirci tarafından merak ediliyor. Peki Kimse Bilmez Tuğçe kimdir? Oyuncu Zehra Yılmaz kimdir? Hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

Ekranların sevilen dizisi olan Kimse Bilmez dizisi oyuncuları seyirci tarafından merak ediliyor. Peki Kimse Bilmez Tuğçe kimdir? Oyuncu Zehra Yılmaz kimdir? Hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

ATV ekranlarından yaz dizisi olarak yayınlanacak Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. En çok merak edilen karakter olan Tuğçe karakterini hangi oyuncunun oynayacağı belli oldu. 

Kimse Bilmez dizisinde Tuğçe karakterini oynayacak oyuncu Zehra Yılmaz olarak belirlendi. Peki Zehra Yılmaz kimdir? İşte detaylar…

1992 Mersin doğumlu olan güzel oyuncu 168 boyunda olup 55 kg ağırlığındadır. Küçük yaşlardan itibaren Bakü’ye taşınan Yılmaz, Rusça eğitim almıştır. Rusça yüzünden neredeyse Türkçe’yi unutmak üzere olan oyuncu, sonrasında azmederek Türkçe’yi öğrendi.

Toplamda 4 dil bilen oyuncu Rusça, Azerice, İngilizce ve Türkçe dillerini iyi seviyede konuşabilmektedir. Rus kolejinden mezun olan oyuncu üniveriste için Türkiye’yi tercih etmiştir. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur.

HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Zehra Yılmaz’ın Türkiye’de tanınmasına sebep olan program Bugün Ne Giysem oldu. İlk dizisi ise Kanal D ekranlarındaki Arka Sokak dizisi oldu. Burada Suna karakterini oynadı.

Daha sonra yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde oynadı. Rana karakterini oynadı. Burada Timuçin Esen, Murat Aygen, Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır.

2017 yılına geldiğimizde Cennetin Gözyaşları adlı dizide Melisa karakterini oynayan güzel oyuncu bu dizide Berk Atan, Almida Ada, Yusuf Akgün, Ebru Destan gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır.

Yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Kara Yazı adlı dizide Melisa karakteriyle karşımıza çıktı. Burada Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer ve Ushan Çakır gibi oyuncularla birlikte rol aldı.

Bu yazımızda sizlere Zehra Yılmaz hakkındaki detayları verdik. Siz de Zehra Yılmaz’ın oyunculuğu hakkında yorum yapmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmına yorum yazabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.