Ana sayfa Genel Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL’lik baraj sorusu; Motor sporlarında...

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL’lik baraj sorusu; Motor sporlarında hangi renk bayrak kullanılmaz?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL'lik baraj sorusunda sorulan o sorunun cevabı merak konusu oldu. İşte merak edilen sorunun cevabı.

5
0

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL’lik baraj sorusunda sorulan o sorunun cevabı merak konusu oldu. İşte merak edilen sorunun cevabı.

Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 60 bin TL’lik soruda sorulan bir soru izleyicilerde merak uyandırdı. Yarışmacı Mihriye Hanım, yarışmada gösterdiği başarıyla izleyicilerin gönlünü fethetmiştir.

60 bin TL’lik baraj sorusunda sorulan işte o soru;

Motor sporlarında hangi renk bayrak kullanılmaz?

  1. Gri
  2. Yeşil
  3. Sarı
  4. Beyaz

Bu sorunun cevabının ise A) Gri olduğu öğrenildi.

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

Kim Milyoner İster yarışmasında Selçuk Yöntem’in yerine gelen Murat Yıldırım, televizyon ekranlarından aşina olduğumuz bir isim.  1979 doğumlu Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Oyunculuğa duyduğu büyük ilgiyle tiyatro eğitimine başlayan Yıldırım, 3 yıl amatör tiyatroda sahne aldı.

2003 yılında Ölümsüz Aşk dizisiyle ekranlara ilk adımını atan Yıldırım, 11 bölüm boyunca ekranlarda yer aldı. Daha sonra ise Bütün Çocuklarım dizisinin Mesut karakterine hayat veren Yıldırım, Büyük Yalan dizisiyle kariyerine devam etti.

Ünlü oyuncunun kariyerinin en büyük dönüm noktası ise Fırtına dizisi olmuştur. Bu dizide başrol oyunculuğuyla ekranlarda önemli bir yer edinen oyuncu, Suskunlar dizisiyle çok sevilen bir isim haline gelmiştir. Dizide Ecevit karakteriyle dizi severlere hüzünlü dakikalar yaşatan ünlü oyuncu, Burçin Terzioğlu ile evlenmiştir.

4 yıl süren bu ilişkinin ardından ikilinin ilişkisi sonlandı. Daha sonra ise Fas asıllı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da dünya evine girdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here