Ana sayfa Genel Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Nasıl Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Nasıl Yapılır?

Ekranların en popüler bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'e başvuracak adayların hangi adımları izlemesi gerekiyor, Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Nasıl Yapılır? haberimizin detaylarında.

4
0

Ekranların en popüler bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’e başvuracak adayların hangi adımları izlemesi gerekiyor, Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Nasıl Yapılır? haberimizin detaylarında.

2000 yılından bu yana yayınlanan ve popülerliğini yitirmeyen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’e her gün binlerce kişi başvuruda bulunuyor. Kenan Işık’ın sunumuyla bütünleşen programı şimdiler de Murat Yıldırım sunuyor. Yayınlandığı her bölüm izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran yarışma verdiği para ödülü ile de programa katılmayı cazip hale getiriyor.

Dünyanın en çok kazandıran bilgi yarışması toplam 12 sorudan oluşuyor ve yarışmacıya 4 joker hakkı tanıyor.  Ayrıca sorularda 2 tane de barajınız var. Eğer barajı geçersiniz kazandığınız para her halükarda sizin oluyor. Tabi bütün soruları doğru yanıtlarsanız toplamda kazanacağınız ödül 1 milyon TL.

Başvurular İçin

Kim Milyoner Olmak İster’e Atv’nin resmi sitesinden dolduracağınız form ile yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster – Başvuru Formu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here