Ana sayfa Kimdir Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu Emin Çapa Kimdir? Meslek Hayatı ve Tecrübeleri

Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu Emin Çapa Kimdir? Meslek Hayatı ve Tecrübeleri

Referandum süreci ile ilgili olarak kullanacağı oyu beyan eden Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu İrfan Değirmenci'nin kanal ile ilişiği kesilmişti. Onun yerine ise Emin Çapa getirildi.

7
0

Referandum süreci ile ilgili olarak kullanacağı oyu beyan eden Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu İrfan Değirmenci’nin kanal ile ilişiği kesilmişti. Onun yerine ise Emin Çapa getirildi.
Doğan Medya Grubu’nun ekranlarında gündüz kuşağında haber spikerliği yapan Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu İrfan Değirmenci geçtiğimiz günlerde sözleşmesi fesh edilerek kanaldan kovulmuş ve görevi alınmıştı. Referandum oyunu Twitter üzerinden açıklayan ve sebepler yazan Değirmenci’nin yerine kimin getirileceği ise merak konusuydu. Başta Şule Zeybek’in geleceği konuşulurken ani bir karar ile Emin Çapa görev başına getirildi.

CNN Türk’te Ekonomi Müdürü olarak görev yapmakta olan Emin Çapa, 18 yıldır CNN’de editörlük ile başlayan bir kariyere sahiptir. Gazetecilik ünvanı ile tanınan Çapa, bir çok branşa ilgili olması ile tanınıyor. Astrofizik’ten, tarihe, astrobiyoloji’den, amatör bahçıvanlığa bir çok alanda yetkinliği var. Görevinin değiştirildiği açıklanan başarılı gazeteci aynı gün Twitter hesabını kapattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here