Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Kanal A Kapandı mı? Neden kapandı? Ne zaman açılacak? Detaylar

Kanal A yönetimi alınan son kararla kanalın kapatılmasına karar verdi. Yönetim kapatma kararını veda konuşması ile yaptı.

Kanal A yönetimi alınan son kararla kanalın kapatılmasına karar verdi. Yönetim kapatma kararını veda konuşması ile yaptı.

Uzun yıllar televizyon kanalları içerisinde varlığını koruyan Kanal A bugün itibari  ile veda ettiğini açıkladı. 1996 yılından beri yayında kalarak doğru, ilkeli ve analizler yaparak izleyenlerinin karşısında olan Kanal A televizyonları artık  yok. Kanalın ne zaman açılacağına dair bir bilgi henüz netleşmedi.

 KANAL A KAPATILDI

Kanal A televizyonlarının kapatılma sebebi yazılı olarak ta açıklandı. Ancak tam olarak net sebep açıklanmadığından dolayı bazı izleyiciler bu durumu merak ettiklerini dile getiriyorlar. 

Kanal A yönetimi aldığı bu son dakika kararaı ile veda konuşması hazırlayarak 31 Ekim 2017 tarihinde kamuoyuna sundu. Yapılan açıklamaya göre kanalın asıl kapatıma nedeni belirtilmiyor.

 İşte Kanal A yetkililerinin yaptığı veda konuşması;

“Kıymetli dostlarımız;

1996 yılından bugüne kadar inandığımız değerler çerçevesinde ilkeli, doğru habercilik ve analizler yapmaya çalıştık. 28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık.

Hareketli ve yoğun gündemler içerisinde geçen süreçte, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik.

Hedeflerimiz gereği medya işinde yıllardır rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik.

Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek.

Bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 saygılarımızla…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.