Kanal 7 ekranlarında yer alan ‘Masum’ dizisi 381. Bölümün yayınlanmasının ardından dizi severleri oldukça şaşırttı. Günlük diziler arasında yer alan Masum 381.bölüm özeti 7 Nisan 2021

Kanal 7 Masum 381.bölüm özeti 

Masum dizisinde Mira, Daram’ın tacizde bulunduğuna inanmayarak serbest kalmasına izin vermişti. Tapınağa giden Mira Daram’ın suçsuz olduğunu anlamıştır. Gopi Mirayı ararken onu tapınakta bulur ve kendisine nereye gittiğini sorar. Mira Daram ile görüntüleri Gopi’ye izletir ve Gopi’de Daram’ın suçsuz olduğunu anlar. Gopi Mira’yı tebrik eder ve masun birini suçlamadığı için onunla gurur duyduğunu söyler. Gopi ve Mira tekrardan evlerine döner. O gece tören olacağı için herkes çok heyecanlıdır fakat Mira başına gelecekleri bilemez. Daram’ın kendisine yaptıklarına inanamaz.

Mahkemeden çıkan Daram, Mira ile karşılaştıktan sonra kendisini neden kurtardığını sorar. Mira bu soru karşısında hiçbir şey diyemez ve oradan uzaklaşır. Gora ise Daram’ın suçsuz olduğunu anlar ve Gopi’yi  şikayet etmediği için alkışlar. Daram ise Gora’nın susmasını ister. Mira ile görüşmek istediğini belirten Daram Gopi’nin hareketlerine anlam bulamaz.

Gopi evine döndüğünde Sona’nın Mehendi için evi süslediğini görür. Hetal ise Sona’ya kızarak ‘bunu sana kim izin verdi’ diye sorar. Koki tartışma arasına girerek kendisinin izin verdiğini söyler.

Vidya ise o sırada Gopi’yi arar ve Koki’nin oraya geldiğini söyler. Daram’dan özür dilediğini anlatan Vidya daha sonra görüntüleri gördüğünü, suçsuz olduğunu söyler. Daram ise suçsuz olduğunu herkese kanıtlayarak törene hazırlanır. Şaravan’ın oradan gitmemesini isteyen Daram törenin mahvolmasından korkar. Vidya Gopi’yi arar ve özür diler. Gopi Koki’nin değişmesine anlam veremez ve oradan gitmesini ister.

Törene katılan Savita Tolu’nun cahil bir kızla evlenmesinden kaynaklı dalga geçer. Gopi ise müsaade etmez. Gopi’ye hakaretlerde bulunan  Savitayı susturan Kokila ise ona bağırır ve susmasını ister. O sırada Gora gelerek elmas seti Sona’ya hediye ederek boynuna takar.

Mira odasına giderken kafasındaki şalın çıkması ile Daram olduğu anlaşılır ve Mira şok olur. Daram ise o sıra eline bir bıçak alır ve koluna ‘mira’ yazar. Daram Mira’dan kendisini seviyorsa onunda bunu yapmasını ister. Mira o sırada çok bağırır ama kimseye sesinin duyuramaz. O sırada yanlarına koşarak gelen Ahem Daram’ın vahşice yaptığı hareketleri görünce çok sinirlenir ve Daram’a  bağırmaya başlar. Mira’yı oradan alır ve uzak durmasını isteyen Ahem çok gergin davranır. Daram ise Mira’nın önüne diz çöker ve onu çok sevdiğini söyler.  Koluna kazıdığı mira yazını göstererek ağlamaya başlar. Mira’nın da kendisini sevmesini söylemesini isteyen Daram Mira’nın önünde ne yapacağını şaşırır. Gora o sırada onu tutar ve dışarı çıkar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here