Ana sayfa Kimdir Kadın Dizisi Şirin Karakteri Seray Kaya Biyografisi Kimdir Nerelidir

Kadın Dizisi Şirin Karakteri Seray Kaya Biyografisi Kimdir Nerelidir

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kadın yayınlanmaya başladı ve dizinin takipçileri diziye dair detayları öğrenmek istediler. Biz de dizideki Şirin karakterini canlandıran Seray Kaya'yı tanıtacağız.

9
0

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kadın yayınlanmaya başladı ve dizinin takipçileri diziye dair detayları öğrenmek istediler. Biz de dizideki Şirin karakterini canlandıran Seray Kaya’yı tanıtacağız.

Geçtiğimiz sezon başarılı dizi yapımlarına final yaptıran Fox TV, yeni dizi sezonunda sıkı bir giriş yaptı. Kadın dizisini ekranlara taşıyan Fox TV dizinin ilk bölümü ile dikkatleri çekmeyi başarırken, şimdiden diziye hayranlık duyanlar dizinin karakterlerini ve ddetaylarını büyük ölçüde merak etmeye başladılar. Dizideki Şirin karakterine can veren Seray Kaya’nın kim olduğuna yakından bakacağız.

SERAY KAYA KİMDİR?

1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Seray Kaya, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Tiyatro eğitimini aldıktan sonra 2012 senesinde ilk defa profesyonel anlamda oyunculuk hayatına atılmıştır. İlk deneyimini Huzur Sokağı dizisi ile yaşayan Kaya daha sonra Kocamın Ailesi dizisinde de rol almıştır. Gülümse Yeter ve Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda da adından bahsettiren oyuncu Şirin karakteriyle Kadın dizisinde rol almaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here