Ana sayfa Kimdir Kadın Dizisi Jale Kim? Gerçek Adı Nedir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Kadın Dizisi Jale Kim? Gerçek Adı Nedir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Fox TV ekranlarında henüz yayınlanmaya başlayan Kadın dizisinin Jale karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri sizlerle bu yazımızda paylaşacağız.

6
0

Fox TV ekranlarında henüz yayınlanmaya başlayan Kadın dizisinin Jale karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri sizlerle bu yazımızda paylaşacağız.

Fox TV, geçtiğimiz yıl ekranlara veda eden dizileri sonrasında yeni sezon için erkenden çalışmalara başlamıştı. Adını sıkça duyduğumuz Kadın dizisi projesini realize etmek üzere harekete geçen kanal yeni sezona Kadın dizisi ile merhaba dedi. Başarılı oyuncu kadrosu ve yapım ekibi ile büyük yankı uyandıran diziyi yayınlayan Fox TV reyting oranlarından da bir hayli memnun. Dizinin karakterleri ise daha ilk bölümlerden izleyiciler tarafından merak edildi. Biz de bu yazımızda Jale karakterini canlandıran Ece Özdikici’yi mercek altına aldık.

ECE ÖZDİKİCİ KİMDİR?

1982 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Ece Özdikici, başarılı bir oyunculuk eğitimi almıştır. Devlet Tiyatrosu sınavlarında çocuk oyuncu olarak başarı gösteren Özdikici daha sonra Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü’nü bitirip Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sahne Sanatları bölümünü bitirdi. Daha önce Bir Aşk Hikayesi dizisinde performansı ile dikkat çeken Özdikici şimdi de Kadın dizisinde Jale karakterine can vermektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here