Ana sayfa Kimdir İsmail Ege Şaşmaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

Yeni dizi Lise Devriyesinde kimlerin rol alacağı belli oldu. Çekimlerine başlanan dizide Fırat Karakterini kim oynayacak?

8
0

Yeni dizi Lise Devriyesinde kimlerin rol alacağı belli oldu. Çekimlerine başlanan dizide Fırat Karakterini kim oynayacak?

TRT1’de yayımlanacak olan Lise Devriyesi tam anlamıyla gençlik-polisiye dizisi olacak. Çekimlerine başlanan dizi şimdiden oyuncuları ve canlandıracakları karakterleri merak ettirmeye başladı. Daha izlenmeden oyuncularından söz ettiren dizi için çok sorulan sorulardan biri “Lise Devriyesi Fırat Kim?” sorusu oldu.

Dizide Fırat karakterini canlandıracak oyuncu İsmail Ege Şaşmaz olacak. Manisa 1993 doğumlu olan genç oyuncu Serçe Sarayı, Güne Bakan, Aşk Yalanı Sever ve Aşk Laftan Anlamaz gibi yapımlarda rol aldıktan sonra yeni yapımı Lise Devriyesi ile izleyici karşısına gelecek.
 

 

Fırat kimdir?

Peki Lise Devriyesi Fırat kim. İstanbul’un ünlü mafyası Metin Soyer’in oğlu ve babasının işlerinde onunda parmağı var. Polis her ne kadar Metin Soyer’in yaptıklarının farkında olsa da henüz onu yakalayabilmiş değil. Fırat’ta babasının izinden giden, lisede tıpkı bir çete lideri gibi davranan bir ergen.

Bir grup öğrenciyi ve polisi konu alan Lise Devriyesi çok yakında izleyici karşısında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here