Ana sayfa Teknoloji Iphone 8 ekran boyutu nasıl olacak? Ekran seçenekleri

Iphone 8 ekran boyutu nasıl olacak? Ekran seçenekleri

2018 Yılının Eylül ayında tanıtımının yapılması beklenen Iphone 8'in ekran seçenekleri dikkat çekerken, yeni model özellikle ekran boyutu ile şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

3
0

2018 Yılının Eylül ayında tanıtımının yapılması beklenen Iphone 8’in ekran seçenekleri dikkat çekerken, yeni model özellikle ekran boyutu ile şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

 Apple’ın yeni gözdesi Iphone 8, tüm dünyada olduğu kadar Türkiye’de de henüz tanıtımı yapılmadan büyük ilgi gördü. Şu an tanıtım tarihi için Apple’dan herhangi bir açıklama gelmese de, alınan duyumlar tanıtım tarihinin Eylül 2018 olacağı yönünde.

Her sene farklı birçok özelliği ile sektöründe rakiplerinden sıyrılan teknoloji devi, Eylül 2018’de tanıtılması beklenen Iphone 8 ile bu kez ekran farkını ortaya koyuyor. Özellikle şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Iphone 8, daha şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

 Iphone 8’in Ekran Özellikleri Nasıl Olacak?

 Apple firmasının işbirlikçilerinden analist Ming Chi Kuo, Iphone 8’in bir önceki model olan Iphone 7’den daha büyük olmayacağını belirtirken, yeni modelin ekran  boyutunun 5.1 ya da 5.2 inç olacağını ifade etti. Iphone 8’in kavisli ekran tasarımının yanı sıra, teknoloji devinin katlanabilir ekran özelliği üzerinde de çalıştığı alınan duyumlar arasında. Çerçevesiz ve kavisli tasarıma sahip olacağı söylenen yeni model için ise tanıtım tarihi şimdiden sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here