Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Instagram’dan Video İndirmek İçin 5 Program Önerisi Yöntemleri

Instagram’da video indirme işlemini gerçekleştirebilecek birçok platform söz konusudur. İşte en kolay ve hızlı şekilde video indirebilme imkanı sunan 5 uygulama.

Instagram’da video indirme işlemini gerçekleştirebilecek birçok platform söz konusudur. İşte en kolay ve hızlı şekilde video indirebilme imkanı sunan 5 uygulama.

Instagram’da gezinirken birçok videoyu beğenerek telefonunuza kaydetmek isteyebilirsiniz. Bu durumda ise yapılabilecek birçok yöntem mevcuttur. Instagram’da yer alan videoları indirebilmek için birbirinden farklı 5 yöntem şimdi içeriğimizde yer alacak.

1)DreDown

- Advertisement -

DreDown.com Instagram üzerinden bilgisayara video indirebilme imkanı kılan bir web sayfasıdır. Bu site üzerinden sadece Instagram değil, birçok sosyal medyadan video indirilebilmektedir. İndirilmek istenen videonun URL’sini siteye girerek bütün videolar indirilebiliyor. Sitenin en büyük avantajı, videoları en yüksek kalitede indirmesidir.

2)Video Downloader for Instagram

Instagram’daki videoları telefona yükleyebileceğiniz bir diğer uygulama ise Video Downloader For Instagram’dır. Instagram uygulamasına girdikten sonra üç noktaya dokunarak videonun URL’sini alarak Video Downloader for Instagram’a yapıştırın. Böylelikle paylaşma simgesine dokunulduğu anda Videoyu İndir seçeneğiyle karşılaşacaksınız. Buradan istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

3)Regrammer

IOS kullanıcılarının Instagram’dan video indirebilmesi için Regrammer mevcuttur. Bu uygulama video indirme işlemini çok başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

4)PostGraber

PostGraber, Instagram’a yüklenmiş olan videoları indirebileceğiniz bir diğer platformdur. PostGraber resmi intenet sitesine giriş yaparak sadece video URL’sini girmek yeterli olacaktır. Burada video tespit edilecek ve mp4 kalitesinde telefona veya bilgisayara indirilebilecektir.

5)Gramblast

Son olarak Instagram’dan video indirme özelliği mevcut olan bir diğer site Gramblast’tır. Gramblast intenet sayfasına girerek Instagram’da indirmek istenilen videonun URL’si alınır. Daha sonra siteye girerek URL kopyalanır ve video indirme işlemi başlatılır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.