Ana sayfa Teknoloji Instagram çöktü mü! Neden açılmıyor? Sorun geçici mi?

Instagram çöktü mü! Neden açılmıyor? Sorun geçici mi?

İnstagram.com'a uygulama ve websitesi üzerinden girmek isteyen bir çok kullanıcının merak ettiği sorunun cevabı sitemizde!. Instagram çöktü mü! Neden açılmıyor? Sorun geçici mi? İşte detaylar.

5
0

İnstagram.com’a uygulama ve websitesi üzerinden girmek isteyen bir çok kullanıcının merak ettiği sorunun cevabı sitemizde!. Instagram çöktü mü! Neden açılmıyor? Sorun geçici mi? İşte detaylar.

İnstagram sitesi ulaşılamıyor. İnstagram kullanıcılarının hiçbiri siteye ulaşamadı.İnstagram kullanıcıları siteye ulaşamayınca, İnstagram hesaplarının kapatıldığını düşündü. Uzun saatler ulaşılamayan intenet sitesinin ne zaman düzeleceği merak ediliyor.

İnstagram Neden Açılmıyor ?

Sosyal medya hesapları arasında en çok kullanılan İnstagram, bugün akşam saatlerinden itibaren açılamıyor. İnstagram çöktü mü diye merak eden sosyal medya kullanıcıları ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Teknik bir arızadan kaynaklı birkaç saatliğine dondu. İnstagram’ın sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da aynı anda donduğu açıklandı.

Birkaç saat içerisinde düzelmesi beklenen sosyal medya hesabı İnstagram’ın kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bilgisi edinildi. İnstagram da Keşfet ve arama yeri’nin biraz daha geç düzelebileceğini bunun için kullanıcılarının merak etmemesi gerektiği açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here