Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Instagram Albüm Özelliği ( Çoklu Fotoğraf Yükleme ) Nasıl Kullanılır?

Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme özelliği artık Türkiye kullanıcıları için de aktifleştirildi.

Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme özelliği artık Türkiye kullanıcıları için de aktifleştirildi.
Dünya çapında popüler olan fotoğraf yükleme platformu Instagram tarafından test aşamasında olan çoklu fotoğraf özelliği artık Türkiye kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.

Önceden tek bir fotoğraf yükleme izni verilirken, Türkiye’de de kullanılmaya başlanan özellik ile Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme izni veriyor. Bu sayede siz veya arkadaşlarız tarafından yüklenen çoklu fotoğraflar ve ya videolar ana sayfada görülebilecek.

Yeni gelen özellikte 10 taneye kadar atılabilen fotoğraflar tek pencerede görülebilecek iken, fotoğrafları sağa ve sola kaydırarak da görebileceğiz. Aynı zamanda, fotoğraf veya videoların sırasını değiştirebiliyoruz ve her fotoğraf için farklı farklı filtreler kullanabiliyoruz.

Uygulama içerisinde bulunan fotoğraf ve video yükleme alanında ‘birden fazla seç’ seçeneği seçilerek kullanılabilecek olan bu özelliği edinebilmek için uygulamanızı güncellemeniz yeterli olacaktır.

Özelliği test eden bazı kullanıcılar, “harika olmuş”, “artık tek seferde çoklu fotoğraf yükleyebileceğiz” gibi yorumlar yaparken bazı kullanıcılar ise, “Instagram’ı diğer uygulamalardan ayıran bazı özellikleri vardı ve bu özellik ile öne çıkmıştı, artık diğer uygulamalardan farkı kalmadı” diyerek düşüncelerini dile getiriyorlar.
 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.