Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

İkimizin Yerine 310. Bölüm Özeti 14 Temmuz Pazar

İkimizin Yerine 310. bölüm özeti 14 Temmuz Pazar günü yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili ayrıntılar.

İkimizin Yerine 310. bölüm özeti 14 Temmuz Pazar günü yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili ayrıntılar.

Fenomen Hint dizisi İkimizin Yerine 310. bölüm özetinde Barion, Jagdish ile evlilik konusunda yeniden konuşmaya başlayacaktır. Ancak Jagdish ise iki kızın hayatını mahvettikten sonra yeniden evlenmeyi düşünmemektedir. Evliliğin kendisine yalnızca mutsuzluk getirdiğini söyleyen Jagdish ile Barion arasında soğuk rüzgarlar eser. Kaliyani ise Jagdish’in evliliğine yönelik hayal kurmaktadır. Anandi ve Shiv ise ıslanmış bir biçimde eve dönerler ve Gagna bir anda Jagdish’in odasına girip Jagdish’e ‘’Neden evlenmeyi kabul etmiyorsun.’’ diye sorar. Jagdish ise  Anandi gibi bir kadınla evliliği yürütemediğini ve bundan dolayı kimseyle evlenemeyeceğini söyler.

Tavsiye :  Alias Grace Ne Zaman Başlıyor ? Alias Grace Fragmanı Konusu Netflix Türkiye

jagdish

- Advertisement -

Anandi Rüyalara Dalar

- Advertisement -

Anandi yatmak üzereyken pembe renkli elbisesini alarak rüyalara dalar. Shiv onu elbiseyle görür ve Anandi utanarak elbiseyi saklamaya çalışır. Shiv onu kendisine çeker ve tam dudağından öperken Kaliyani Anandi’yi arar. Kaliyani telefonda Anandi’ye Jagdish’in evlenmeyi kabul etmeyeceğini belirtir ve Anandi ise Jagdish’e biraz daha zaman verilmesi gerektiğini belirtir.

ikimizin yerine

Anandi, ilk sıralarda evliliğin çok zor geldiğini ve annesinin son isteğini yerine getirmek için evlendiğini ve çok mutlu olduğunu anlatır. Jagdish Anandi’nin bu söylemleriyle ikna olmaz ve Anandi, Jagdish’in mutlu olması ve ailesi için evlenmesi gerektiğini belirtir.

Tavsiye :  Zalim İstanbul Çalan Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkı Sözleri Cemre’nin Söylediği Şarkı

Jagdish ise anılarının acı olmadığını belirtir ve baka birisiyle evlenerek bunlardan uzaklaşmak istemediğini belirtince, Anandi şaşırır ve Şhiv’i arayarak kendisini almasını ister. Kaliyani de Jagdish’in hayatı boyunca yalnız kalmayacağını söyler.

 

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.