Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti 10 Temmuz

Hint dizisi İkimizin Yerine 306. bölüm özeti yayınlandı. Ekran başına kilitleyen 10 Temmuz günü yayınlanan bölümde Anandi Jagdiş’i affetti.

Hint dizisi İkimizin Yerine 306. bölüm özeti yayınlandı. Ekran başına kilitleyen 10 Temmuz günü yayınlanan bölümde Anandi Jagdiş’i affetti.

İkimizin Yerine 306. bölümünde Şiv, Anandi’den özür dileyebilmek için uygun bir ortam bulmaya çalışsa da, istediğini elde edemiyor. Anandi gerçekleri sakladığı için Şiv’e kızgınlık içerisindedir. Şiv ise bu süreçte Anandi ile konuşabilmek için çeşitli yollar denese de bu girişimleri başarılı olamaz. Şiv, kopmuş gömlek  düğmesini dikmesi için Anandi’ye istekte bulunur ve Anandi gömlek düğmesini dikmeye başlarken Şiv özür dilemek için konuya girdiğinde kapılar yüzüne kapanır.

anandi

Bir çocukla Anandi’ye gül gönderen Şiv şansını denemeye devam eder ve çocuk Anandi’ye ‘’Şiv’i affettin mi’’ sorusunu yöneltir ve Anandi ise ‘’Affetmedim. Bunu ona ilet.’’ diye yanıtlar. Anandi Şiv’in bu girişimlerinden dolayı yorulur ve sonunda ‘’Affetim.’’ kelimesini telaffuz edince Şiv, Anandi’nin karşısına bir gülle çıkar ve ikili barışırlar.

İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine’de Şiv, Anandi’ye Udaipur’da yaşamaya hazır olup olmadığı yönünde bir soru yöneltir ve buna karşılık olarak Anandi ‘’Seninle her yere gelmeye hazırım ancak ailem için endişe içerisindeyim. Ama onlar da zamanla duruma uyum sağlar.’’ diye yanıtlar. Öte yandan Ganga ise tapınakta Jagdiş ve ailesi için ve daha sonra Anandi ile Şiv için dualar eder. O sahnelerde Jagdiş onu hayranlıkla izlemektedir.

ikimizin yerine

Dadisa, Genha’nın bütün gün odada oturmaktan bıktığını ve akşam yemeği için Şekhar’ı karşılamak için ayağa kalkmasını ister. Böylelikle daha iyi hissedecektir ve ailenin diğer üyeleri Dadisa’nın Mannu ile oynadığını görmekten mutluluk duyarlar. Şekharlar geldikten sonra Daddu elindeki çiçeği Dadisa’ya sunar ve o anlarda bütün aile büyük bir şaşkınlık içerisindedir.

Ganga’nın oğlunun bakımını üstlenen erkek hemşire köyüne döneceğini söyler ve Ganga her ne kadar gitmesini istemese de Dadisa hemşirenin gitmesine izin verir. Dadisa adama para teklif etse de, adam yalnızca Mannu’nun bir fotoğrafını ister.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.