Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Huawei’nin Merakla Beklenen Akıllı Telefonu P10 Plus Teknik Özellikleri

Akıllı telefonlar üreterek pek çok firmanın önüne hızlı bir şekilde geçmeyi başaran ve ürettiği akıllı cihazlarla büyük bir ilgi görmeyi başaran başarılı firma Huawei’nin merakla beklenen amiral gemisi P10 Plus hakkında ortaya atılan iddialar büyük merak uyandırıyor;

Akıllı telefonlar üreterek pek çok firmanın önüne hızlı bir şekilde geçmeyi başaran ve ürettiği akıllı cihazlarla büyük bir ilgi görmeyi başaran başarılı firma Huawei’nin merakla beklenen amiral gemisi P10 Plus hakkında ortaya atılan iddialar büyük merak uyandırıyor;
Ürettiği akıllı cihazlarla teknoloji severlerin ilgi odağı haline gelmeyi başaran başarılı firma, çok kısa bir süre içerisinde çok büyük bir ilgi görmeyi başardı. Akıllı telefon üreticisi olan pek çok firmayı ürettiği akıllı cihazlarla geçmeyi başaran ve firma değerini çok ciddi anlamda yükseltmeyi başaran başarılı firma, yepyeni bir amiral gemisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl elde ettiği başarıyı tekrarlamak hatta daha da üzerine çıkabilmek adına çok yoğun bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren Çinli firma, üst düzey performans özelliklerine sahip P10 Plus’u piyasaya sürme hazırlıklarını yapmakta.

Her geçen gün bu cihaz için ortaya atılan iddialar beklentileri daha da yükseltmekteyken, bu akıllı cihazın üst düzey performans özelliklerine sahip ve diğer amiral gemilerinde bulunmayan özelliklerle piyasaya sürüleceği belirtiliyor. 8 GB RAM kapasitesine sahip olarak amiral gemileri arasında başarılı bir şekilde girme hazırlığını yapan teknoloji devinin, pek çok akıllı cihaza ciddi anlamda bir fark atacağı tahmin ediliyor. Son zamanlarda gündeme bomba gibi oturan Apollo 2’nin 8 GB RAM kapasitesiyle piyasaya sürüleceği bilgisi aktarılması üzerine aynı iddia Huawei’nin yeni piyasaya süreceği akıllı cihaz için de atılmış durumda.

Kullanılan İşlemci Cihazın Performansını Adeta Uçuracak

Akıllı cihazda kullanılacak olan 8 GB RAM kapasitesiyle birlikte işlemci olarak Kirin 960 serisinin tercih edileceği ve böylece teknoloji devinin yeni amiral gemisinin çok başarılı olacağı tahmin ediliyor. Özellikle de üst düzey oyunlarla vakit geçirenlerimizin ve aynı zamanda büyük ekranıyla da oyunlardan ve izlenilen videolardan alınan keyfi katlayacağı tahmin edilen bu amiral gemisinin, pek çok rakibini geride bırakacağı belirtiliyor.

Yüksek Performans, Yüksek Fiyatı da Beraberinde Getiriyor

Huawei’nin yeni akıllı cihazı olan P10 Plus ile ilgili ortaya atılan iddialar, cihazın performansının çok başarılı olacağı yönündeyken, fiyat anlamında ortaya atılan iddialarda da bu amiral gemisine sahip olmak isteyenlerin cebinin ciddi anlamda yanacağı yer almakta.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.