Ana sayfa Teknoloji Huawei Nova Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Huawei Nova Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Son dönemlerde piyasaya sunduğu akıllı telefonlarla da dikkat çekmeyi başaran Huawei'nin Nova model telefonu teknik özellikleri ve satış fiyatı ile tanıtıldı.

8
0

Son dönemlerde piyasaya sunduğu akıllı telefonlarla da dikkat çekmeyi başaran Huawei’nin Nova model telefonu teknik özellikleri ve satış fiyatı ile tanıtıldı.

Huawei’nin ürünleri son dönemde oldukça revaçta! Akıllı telefon piyasasına da adımını atan firmanın yeni cihazları teknik özellikleri, donanımları ve fiziksel dizaynları ile dikkat çekmeyi başardı.

Nova adlı modelini de satışa sunan Huawei’nin yeni amiral gemisinin teknik özellikleri ve satış fiyatı belli oldu. Yüksek performansına karşın avantajlı bir fiyata sahip olan cihazın başarılı bir pazarlama stratejisi ile yüksek satışa sahip olacağı tahmin ediliyor.

CİHAZIN ÖZELLİKLERİ

32 GB arttırılabilir dahili hafızaya sahip telefon 5.0 inç boyutları ile ergonomi imkanı sunuyor. 3 GB RAM, 3020 mAh batarya, 2.0 GHz işlemci gücüne sahip olan cihaz 12 MP arka ve 8 MP ön kamera özelliklerine sahip. Cihaz ülkemizde 1.799 TL’den satışa sunuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here