Ana sayfa Teknoloji HTC U11 Plus Teknik Özellikleri Belli Oldu! HTC U11 Plus Render Görüntüleri...

HTC U11 Plus Teknik Özellikleri Belli Oldu! HTC U11 Plus Render Görüntüleri Yayınlandı

HTC U11 Plus'ın görüntüleri yayınlandı. En çok merak edilen tasarımın nasıl olacağı yönündeki beklentileri son bulduran görüntülerin dışında, şimdi ise özelliklerinin neler olacağı merak ediliyor.

6
0

HTC U11 Plus’ın görüntüleri yayınlandı. En çok merak edilen tasarımın nasıl olacağı yönündeki beklentileri son bulduran görüntülerin dışında, şimdi ise özelliklerinin neler olacağı merak ediliyor.

HTC U11 Plus’un görüntüleri yayınlandı. Şimdi sıra özelliklerinin neler olacağı yönünde ki merakların giderilmesi. Tasarım açısından görüntünün yayınlanmasıyla telefonun boyutu 158.2 X 76.4 X 9.1 mm olduğu görülüyor. Bu özelliğe baktığımızda oldukça kalın bir tasarım olduğu göze çarpıyor. Bu tasarım HTC kullanıcılarını tatmin eder mi telefon görücüye çıktığı zaman belli olacak. Çerçevesiz bir tasrım anlayında olan HTC bunu tam manasıyla başarabilmiş telefonu piyasa da gördüğümüzde anlayacağız. Kıyaslama yaptığımızda LG V30 telefonundan daha uzun bir telefon olacağı anlaşılıyor. HTC U11 Plus’ın 4000 mAh’lik bir pil kapasitesine sahip olacağı görülüyor. 9.1 mm’lik bir telefon için oldukça ideal olan bu özellik sayesinde kullanıcıların memnun kalacağı tahmin ediliyor. U11 Plus akışkan yüzey adını verdiği bir tasrımla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. U11’e bezenyen bir tasarım olsa da U11 Plus’ta farklılıklar göze çarpıyor. 

Bunun yanında parmak okuyucu özelliği de bulunan telefonda bu özellik telefonun arka kısmına monte edilmiş. Telefonun ön kısmında boş yer açmak için böyle bir uygulamaya gidilmiş. Bu özellik çoğu telefonda boy göstermeye başlamışken U11 Plus’unda eklemesi yerinde olmuş. Ana kamera 12 MP selfie ise 8MP olarak dizayn edilmiş. 6” QHD  ekran ve Android 8.0 oero özelliklerine sahip. Stereo hoparlör bulunan U 11 Plus’ta teklefon yüksekliği özelliklere göre anlamlı bulunuyor. HTC U11 Plus’ın 2 Kasım’da tanıtımının yapılması ön görülüyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here