Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

HTC U11 Plus Tanıtıldı! Teknik Özellikleri ile Dikkatleri Üstüne Çekiyor

Gelişen teknolojide bize kolaylık sağlayan en büyük araç telefonlar olmuştur! Henüz piyasaya sürülmeyen HTC 11 Plus şimdiden özellikleriyle kendinden söz ettirmeyi başardı.

Gelişen teknolojide bize kolaylık sağlayan en büyük araç telefonlar olmuştur! Henüz piyasaya sürülmeyen HTC 11 Plus şimdiden özellikleriyle kendinden söz ettirmeyi başardı.

Gün geçtikçe gelişen teknoloji hem hayatımızı kolaylaştırmakta hem de bize yenilikler sunmaktadır. Teknoloji deyince artık bir çok insanın aklına telefon gelmektedir, telefonlarımız bizim artık sadece iletişim aracımız değil aynı zamanda dünyadan haberdar olma aracımız haline gelmiştir. Şimdilerde akıllı tefonlarımız birbirleriyle yarış halindedirler, bilğiniz gibi en son İphone ve Google Pixel yeni telefonlarını piyasaya sürmek için hazırlandılar ve akıllı telefonlarını da bir hız testine soktular. 

En az onlar kadar iyi olan bir akıllı telefon daha piyasaya sürülmek için hazırlanıyor. HTC 11 Plus ilk olarak parlak görüntüsüyle dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İnsanların telefonlarda artık en çok dikkat ettiği özelliklerden biride kamera çözünürlüğüdür. HTC 11 Plus arka kamera çözünürlüğü 12 Megapiksel iken ön kamerası ise 8 Megapiksel olmaktadır. Ayrıca telefonun arka tarafın da çift LED flaş bulunmaktadır.

- Advertisement -

6.0 inç 1440×2800 piksel çözünürlüğünde Super LDC5 ekranı ile bu akıllı telefon şuana kadar söz ettiğimiz özellikler için bile çok tercih edilecek bir telefon gibi duruyor, diğer özellikleri is şu şekilde sıralanmaktadır; 128 GB dahili hafıza ve 6 GB bir RAM’lı bir hafıza taşıması bekleniyor, 3930 mAh kapasiteli batarya NFC,Hızlı şarj (Quick Charge 3.0), parmak izi okuyucu, suya dayanıklılık, 24-bit/192kHz ses kaydı ve telefonun tercih edilme sebeplerinden diğeri ise, arka kamera 2160p@30fps, 1080p@30/60/120fps, HDR, 24-bit/192kHz video kaydı yapabilme özelliğidir. Özellikleri bitmeyen akıllı telefon piyasaya sürüldüğünde adından sıkça söz ettirecek ve çok tercih edilen bir ürün olacak gibi duruyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.