Ana sayfa Teknoloji HTC U Play Teknik Özellikleri ve Satış fiyatı – İşte Htc ailesinin...

HTC U Play Teknik Özellikleri ve Satış fiyatı – İşte Htc ailesinin yeni telefonu

HTC U Play teknik özellikleri ve satış fiyatı ile sektöründeki rakiplerini geride bıraktı. İşte HTC Ailesinin yeni üyesi, HTC U Play

5
0

HTC U Play teknik özellikleri ve satış fiyatı ile sektöründeki rakiplerini geride bıraktı. İşte HTC Ailesinin yeni üyesi, HTC U Play

 Teknoloji devi HTC yeniliklerinden biri HTC U Play, yakın zamanda tanıtımının gerçekleşmesi beklenen, HTC Ailesinin yeni ferdi. Henüz HTC’den resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen, bu yeni model için alınan haberlere dahilinde sınıfının en farklısı denilebilir. Konsept tasarım olarak nitelendirilen tasarımı ve özellikleri ile henüz tanıtılmadan meraklılarının büyük ilgisini çeken HTC U Play’in, lansman günü için geri sayım başladı.

 HTC Ailesinin Yeni Üyesi HTC U Play ve Teknik Özellikleri

 Alınan duyumlar dahilinde bu model yeni kasası ile dokunmaya duyarlı olarak standart akıllı telefonlardan ilk bakışta ayrılıyor. Sense 9 arayüzünün kullanılacağı HTC U Play, 5.5 inç ekranıyla piyasaya çıkmayı hedefliyor. Ayrıca işlemcisi ile de standart akıllı telefonlara fark atan bu modelin, 12 mp ön kamera ile 16 mp arka kamera özelliği ilgililerinin dikkatini çekmiş durumda.

 HTC U Play’in Fiyatı Belli Mi?

 Şu an için yeni modelinin tanıtımına hazırlanan HTC, belirttiğimiz gibi HTC U Play adına henüz bir açıklama yapmış değil. Bu yüzden HTC Ailesinin yeni ferdine ilişkin şu an için belirlenmiş bir fiyat söz konusu değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here