Bu konu üzerine Hercai dizisi Aslan Aslanbey kimdir? Aslan Aslanbey karakterinin dizideki özellikleri nelerdir? Asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu ve burcu nedir? Nereden mezun oldu? Daha önce hangi dizi ve filmlere katıldı? Kız arkadaşı var mı? Resmi sosyal medya hesapları gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulacağız. Bu sayfada Hercai dizisindeki Aslanbey karakteri ile ilgili tüm soruları sizlerle paylaşacağız.

Hercai Aslan Aslanbey Kimdir?

“Hercai” dizisinde Aslan Aslanbey, Sultan Aslan Bey’in tek oğludur, öldüğü söylenir ama ölmemiş ama hala yaşamaktadır. Bildiğiniz gibi Aslan Aslanbey’in gelişiyle Miran’ın yükü azalacak ama Miran’a büyük bir rakip gelecek. Hercai dizisinin 3. sezonunda Aslan Aslanbey diziye damga vuracak ve Sultan Hanım’ın saltanatı yeniden başlayacak. Doğan Bayraktar, Hercai dizisine yeni giren Aslan Aslanbey rolünü oynayacak.

Doğan Bayraktar Kimdir?

Hercai 3. Sezonuna dahil olan Sultan Hanım’ın oğlu Aslan Aslanbey karakterinin asıl ismi Doğan Bayraktar’dır.

Doğan Bayraktar’ın Oynadığı Diziler

2020 – Hercai (Aslan Aslanbey)

2017 – Savaşçı (Selçuk Yenilmez)

Doğan Bayraktar, 2017 yılında rol aldığı Savaşçı dizisi ile ilk deneyimini yaşadı. Dizideki rolü Selçuk Yenilmez karakteriydi. Bu dizide üstçavuş, saf, temiz ve köylü çocuğuydu.

Doğan Bayraktar’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Geniş bir kitleye sahip olan Doğan Bayraktar, resmi Instagram sayfasını da aktif olarak kullanıyor. Yer aldığı diziden kamera öncesi ve arkasında çekilmiş fotoğrafları resmi Instagram sayfasında paylaştı. Doğan Bayraktar’ın resmi Instagram sayfasında yaklaşık 95 paylaşım ve 111.000’den fazla takipçisi bulunuyor. Doğan Bayraktar’ın takipçi sayısı her geçen gün artmakta ve dizideki performans becerileri ve görünümüyle tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Doğan Bayraktar’ın resmi resimli sayfası kullanıcı adı: @dogaanbayraktar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here