Ana sayfa Ne Zaman Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? Dizi yayın günü ve tarihi

Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? Dizi yayın günü ve tarihi

Hekimoğlu dizisinin ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hekimoğlu dizisi günü ve saati belli oldu. Hekimoğlu dizisi çok yakında ekranlarda olacak. İşte detaylar.

4
0

Hekimoğlu dizisinin ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hekimoğlu dizisi günü ve saati belli oldu. Hekimoğlu dizisi çok yakında ekranlarda olacak. İşte detaylar.

Hekimoğlu dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Hekimoğlu dizisinin günü ve yayın saati belli oldu. Peki Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? Hekimoğlu ne zaman? Hekimoğlu günü ve saati ne zaman? sorularının yanıtlarını haberimizde hazırladık.

Hekimoğlu dizisi Dr. House M.D dizisinden ekranlarımıza uyarlanacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanı daha önce gelmişti. Bu fragmandan sonra izleyenler dizinin ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı.

Hekimoğlu dizisi ne zaman?

Med Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Tayla yapacak. Dizinin senaristi ise Berkin Oya oldu. Sevilen dizi Mucize Doktor dizisine rakip olması beklenen Hekimoğlu’nun oyuncu kadrosunda da dikkat çekici isimler bulunuyor.

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Merakla beklenen Hekimoğlu dizisinin çekimleri başladı. Diziyle ilgili fragman yayınlanmış olsa da ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi verilmedi. Çekimler bu hızda devam ederse dizinin ilk bölümü 17 Aralık günü ekranlarda olacak.

Hekimoğlu Dizisi Hangi Kanalda?

Hekimoğlu dizisi Kanal D ekranlarından yayınlanacak. Bu sezon birçok dizi çıkmıştı. Ancak Hekimoğlu oldukça iddialı geliyor. Dizinin reytinglerde en üst sıralarda olması bekleniyor.

Hekimoğlu Dizisinin Günü ve Saati

17 Aralık Salı : 20:00

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here