Ana sayfa Kimdir Hazar Ergüçlü Kimdir? Biyografisi Nereli ve Rol Aldığı Yapımlar

Hazar Ergüçlü Kimdir? Biyografisi Nereli ve Rol Aldığı Yapımlar

Türk televizyon ekranlarının sevilen yüzü Hazar Ergüçlü neden savcı karşısına çıktı. Sevilen oyuncunun kim olduğu büyük bir kesim tarafından internette araştırıldı.

7
0

Türk televizyon ekranlarının sevilen yüzü Hazar Ergüçlü neden savcı karşısına çıktı. Sevilen oyuncunun kim olduğu büyük bir kesim tarafından internette araştırıldı.

Türkiye’nin televizyon ekranlarının sevilen yüzü Hazar Ergüçlü, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımdan dolayı savcı karşısıına çıktı. Bu paylaşımda PKK belgesi ile örgütün propagandası yaptığı iddia edildi. Magazin dünyasını sarsan bu haberi ortaya Sabah Gazetesi çıkarmıştı. İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde ifade veren Hazar Ergüçlü ifadesinde şu sözlere yer verdi: “Bana sosyal medta üzerinden oldukça fazla kısa film geliyor. Bende bunları paylaşıyorum. Bahsi geçen kısa film bir takipçimden geldi. Bende açıp bakmadım. Bir takipçim bunu farkederek beni uyardı bende hemen ardından sildim.” Savcılık soruşturmayı talipsizlik ile sonuçlandırdı.

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’de 1 Ocak 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu, Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gençlere yönelik tiyatro çalışmalarında yer almıştır. Profesyonel oyuncluğa ise Derviş Zaim’in yönetmenliğini yaptığı Gölgeler ve Suretler sinema filmi ile adım atmıştır. Televizyon ekranlarında ise 7 Eylül 2011 yılında Kuzey Güney dizisi ile yer almaya başlamıştır. Medcezir dizisi ile ün kazanan Hazar Ergüçlü, bu dizide de Eylül adındaki bir karaktere hayat vermiştir. Son olarak ise 2016 yılının Aralık ayında Yüksek Sosyete dizisi ile izleyici karşısına çıkmış ve Cansu karakterine hayat vermiştir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here