Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Güz Masalı 29. bölüm özeti 14 Eylül Güz Masalı Viraj adım adım Canvi’ye yaklaşmaktadır

Güz Masalı dizisinin 29. bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Güz Masalı’nın 14 Eylül günü yayınlanacak olan bölümünde Viraj’ın adım adım Canvi’ye yaklaşması bekleniyor.

Güz Masalı dizisinin 29. bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Güz Masalı’nın 14 Eylül günü yayınlanacak olan bölümünde Viraj’ın adım adım Canvi’ye yaklaşması bekleniyor.

Güz Masalı dizisinde Viraj’ın Priya’ya işkenceleri devam etmektedir. Viraj’ın Canvi arayışları sürerken Priya onu bastonu ile dövmek istemektedir. Priya bir anda Canvi’nin halen yaşamakta olduğunu söyler. Priya bunu kanıtlamak için çantasındaki kağıdı ona okutur. Priya bu kağıdı eşi olmak için gizlediğini anlatır.

Güz Masalı 29. Bölüm Özeti

- Advertisement -

Bu esnada ise Unniyal arar ve hastanede olmasını ister. Viraj giderken Priya’yı esir alır alarak onu evde bırakır. Hastaneye adım atan Viraj DNA raporu veren doktora gider ve onu tehdit ederek doğruları öğrenmek ister. Doktor da sahte rapor için Rana’dan rüşvet aldığını söyler. Bu durum Viraj’ı fazlasıyla sarsar. Viraj doktordan Rana’yı aramasını ister.

Canvi dinlendiği sırada ondan yogaya katılması istenir. Ancak yoga yaparken bir anda aklına Viraj gelir. Viraj ise doktoru morga hapseder ve Unniyal ile birlikte oradan çıkar. Krişna adındaki küçük çocuk Canvi’nin yanında gezer. Canvi çocukla oynarken çocuk kaçar Raghav’ın yanına gider. Canvi ise onu takip eder. Canvi ve çocuk oradan ayrılır.

Yönetici Raghav’a yaklaşır ve Sia’nın kendini geliştirmek için hiçbir şey yapmadığını söyler. Viraj bir hayli sinirlidir ve Priya’dan onu yalnız bırakmasını ister. Viraj eve geldiğinde Canvi’nin küllerinin olduğu testiyi kırar ve kandırıldığı için onu asla affetmeyeceğini söyler.

Priya’nın babası Viraj’ın yanına gelir ve kızının ortadan kaybolduğunu anlatır. Viraj ise onu hiçbir yerde görmemiştir. Viraj Unniyal’a ulaşır ve Priya’nın hemen bulunmasını emreder. Kızın babası evden gidince Viraj akıl hastanesini arayarak Priya’yı götürmelerini talep eder. Sonrasında Unniyal akıl hastanesindeki doktorlarla birlikte gelir.

Viraj bir anda kendisine gelen mektubun hizmetçi tarafından yazıldığını hatırlar ve Unniyal’e onu getirmesini emreder. Unniyal da hizmetçi kadını bulur. Doktor Rana evine geldiğinde Viraj’ın onun için geldiğini anlar. Viraj Rana’yı yakalar ve Canvi’nin nerede olduğunu zorla öğrenmek ister.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.