Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Güz Masalı 12. bölüm özeti yayınlandı! 27 Ağustos 2020 Viraj zor durumda kaldı

27 Ağustos 2020 tarihinde Güz Masalı 12. bölüm özeti yayınlandı. Viraj yeni bölümde zor durumda kalır.

27 Ağustos 2020 tarihinde Güz Masalı 12. bölüm özeti yayınlandı. Viraj yeni bölümde zor durumda kalır.

Güz Masalı dizisinde Dadi Viraj nedeniyle terastan düştükten sonra hastaneye kaldırılmıştı. Viraj, Dadi’nin kendisine geleceği duyunca büyük bir koku yaşar ve Unniyal’ı arar. Gelinceye kadar Dadi’nin konuşmasını engellemek ister ve Unniyal Dadi’nin ailesini oyaladığı sırada bir anda Viraj gelir.

Güz Masalı 12. bölüm özeti

- Advertisement -

Canvi evde kalamamış ve Geta’dan izin alarak hastaneye gelir. Viraj, Canvi’yi görünce büyük bir şaşkınlık yaşar ve Canvi Dadi’ye sarılıp ağlamaktayken, Viraj olanlardan kimsenin haberi olup olmadığını öğrenmek için dinelemeye koyulur fakat Canvi hiçbir şeyden haberdar değildir. Viraj bir anda ortaya çıkarak Janvi’yi eve götürmek istediğini belirtir. Dışarı çıkıncaysa Viraj’ın adamı Unniyal uzaktan çağırır ve Viraj Canvi’den izin alarak ambulansa doğru gider.

Unniyal Viraj’ı Dadi’nin felç olduğunu söyer ve Viraj ise karısının bilgi sahibi olduğundan şüphelenmektedir. Unniyal isterse Canvi’yi sorgulayabileceğini belirtirken Viraj bir anda sinirlenerek Unniyal’ın kafasını sıkıştıracaktır.

Viraj, Dadi’yi atmış olduğu terasa giderek Unniyal’ı yanına çağırır. Canvi kendisini göremediğini düşünüp rahatlar ve Unniyal’den kayıp dosyayı istemektedir. Viraj eve döndüğünde etrafın dağınık olduğunu görmektedir ve Canvi’yi yemeğe götürmek istemektedir. Canvi, Dadi hastayken düşünmediğini belirtir ve Viraj, Dadi’nin mutlu görmek isteyeceğini belirtir.

Eve geldiğinde Viraj bilinmeyen birisinden mesaj alır ve mesajda Dadi’ye ne olduğunu bildiğini ve Virajla saat 10’da buluşmak istediği yazılmıştır. Viraj numarayı aramasına rağmen ulaşamaz. Unniyal, numaranın Dubai’den olduğunu belirtir ve Viraj buna çok sinirlenir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.