Güz Masalı dizisi 11. bölüm özeti ortaya çıktı. Viraj’ın yanlış bir hamlesiyle Dadi yeni bölümde felç kalacak.

Güz Masalı dizisinde Dadi karakteri, Viraj’ın paranoyak olduğunu ve evlatlık verildiğini öğrenmişti. Viraj’a ait dosyaları alıp Sia’nın nişanının yapıldığı otele gelen Dadi, resepsiyon yönlendirmesiyle terasa çıkar. Viraj terasa çıkıp kapısını kilitler ve Dadi gerçekleri öğrendiğini söylediğinde Viraj adeta deliye dönecektir.

Güz Masalı 11. bölüm özeti

Viraj Dadi’ye birkaç soru sorur ve Dadi soruları yanıtlarken Viraj sinirden deliye dönüp belgeleri almak ister. Viraj, Dadi’nin elindeki belgeleri alır ancak dosyanın içinde hiçbir şey yoktur. Viraj, yanındaki saksıyı Dadi’ye fırlatır ve Dadi bir anda terastan aşağı düşer.

Viraj hastanede Dadi’nin artık felç olacağını öğrenir ve Viraj endişe içerisinde konuşmasını tamamlayınca bir anda Geta ortaya çıkar. Viraj yerinde duramaz ve Candi de henüz kendine gelememiştir. Canvi’nin hali Viraj’ı sinirlendirir ve bastonu alarak Canvi’ye saldırır. Dadi’nin ailesi hastaneye gelir ve doktorlar Dadi’nin ameliyat olması gerektiğini söyler.

Viraj, Canvi’nni kendisini görüp görmediğini merak etmektedir ve bunun için Canvi’ye işkence yapma planları kurar. Canvi kapıya koşmuştur fakat Viraj onu durdurup hastaneye gidemeyeceğini belirtir. Ona telefonunu verip annesini aramasını ister ve Canvi ailesini arayıp Dadi’nin ameliyata alındığını belirtir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here