Ana sayfa Kimdir Güldür Güldür Yeni Oyuncusu Youtuber Aslı İnandık Kimdir?

Güldür Güldür Yeni Oyuncusu Youtuber Aslı İnandık Kimdir?

Show Tv ekranlarının en çok izlenen yapımlarından Güldür Güldür'ün yeni fenomen oyuncusu Youtuber Aslı İnandık hakkında her şey haberimizin detaylarında.

5
0

Show Tv ekranlarının en çok izlenen yapımlarından Güldür Güldür’ün yeni fenomen oyuncusu Youtuber Aslı İnandık hakkında her şey haberimizin detaylarında.

Ali Sunal’ın sunumu ile gerçekleşen Güldür Güldür en sevilen ve izlenen programlar arasında. Uzun yıllardır devam eden programdaki oyuncu kadrosu izleyicileri kendine bağlamayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Güldür Güldür’ün başarılı kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Türkiye’nin fenomen Youtuber’larından Aslı İnandık yeni bölümlerde yer alacak.

Özellikle içinde bulunduğumuz sene içerisinde bir çok sosyal medya fenomeni televizyon ekranlarına taşınır oldu. Bunun son öneği ise Youtube kanalı ile binlerce takipçisi olan Aslı İnandık.

Aslı İnandık Kimdir?

1989 İstanbul doğumlu olan Aslı İnandık, Ankara Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu. İlk rolünü Yalan Dünya adlı dizide alan ünlü fenomen şimdilerde ise Güldür Güldür kadrosunda yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here